Příspěvky uživatele - 181.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 10.4.2018
Zdravim Vas, skusil som zakorenit par odrezkov v agrovate pred mesiacom, teraz ich presadim do kontajnera so zeminou. Neviem, ci som v tejto diskusii prehliadol, ale neviem dokedy mam to v kontajneri nechat, ci to na stanovisko vysadit v jeseni alebo... celý příspěvek >
Somerset Seedless, 2.10.2017
Dobry den, je to odroda vhodna aj na pergolu?
Maliny nasadily plody, 29.9.2014
Dobry den, jedenkrat rodiace maliny nasadili na vrcholkoch tohtorocnych vyhonov plody (drobne, zatial zelene). Je to normalne? Co s tym mam robit, aby mi zarodili na buduci rok? Dakujem za radu.
Výsadba ríbezlí, 12.9.2014
Ďakujem a skrátenie na 3-5 očiek mám urobiť už teraz pri výsadbe alebo až na jar?
Výsadba ríbezlí, 12.9.2014
Dobrý deň Kúpil som čierne ríbezle v kontajneri vysoké cca 60 cm.  Mám ich vysadit do pôdy 5-10 cm nižšie ako boli v kontajneri a skrátiť výhony na 3-5 očiek? Ďakujem za radu.
Slivka JOJO - žltnutie listov, 9.6.2014
Začali mi žltnuť niektoré listy na JOJO, čím je to spôsobené? vďaka
Usychanie zarodeného výhonu malinoostružiny, 9.6.2014
Práve, že to bol minuloročný, plný plodov a den predtým bol aj zaliaty. Ostatné 2 minuloročné sú v poriadku.
Usychanie zarodeného výhonu malinoostružiny, 9.6.2014
U malinoostružiny mi jeden zarodený výhon začal zo dňa na deň vyschýnať. Nevie niekto, čím to môže byť spôsobené? ďakujem
Určenie druhu ostružiny, 24.3.2014
Dakujem za pomoc, prosim neviete ci sa rozmnozuje ako maliny (korenove odnoze) alebo ako ostruziny (korenovy krcok)? vdaka
Určenie druhu ostružiny, 17.3.2014
Dobrý deň, dostal som od známeho ostružinu, ale nevieme aký je to druh. Ide o ostružinu strieborno modrej farby s tŕňami. Prosím vie mi niekto pomôcť s určením jej názvu? Ďakujem pekne.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika