Příspěvky uživatele - 246.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškození letorostů, 7.1.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte někdo prosím, co mohlo způsobit poškození letorostů Stanley? Všiml jsem si až po shození listů. Poškozené jsou dvě ze čtyř kosterních větví 3-letého stromku. Doporučujete letorosty ponechat, s tím, že se rány zacelí nebo raději... celý příspěvek >
Chore jahody, 4.6.2019
Díky za tip, deficit prvků mě nenapadl, pořád jsem hledal infekční chorobu. V dubnu jsem pohnojil cereritem, od té doby nic. Napravím. Š.
Chore jahody, 3.6.2019 Obsahuje fotku
Nechci zakládat nové vlákno, poradíte mi prosím někdo, co může být příčinou červenání listů? Napadené keříky viditelně méně rostou, i když žádný ještě neuhynul. Díky moc. Štěpán
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 4.2.2019 Obsahuje fotku
Zdravím a prosím o posouzení správnosti na fotce naznačené řezu. Sirius na MM106 sázený na jaře 2018. Děkuji! Š.S.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 31.1.2019 Obsahuje fotku
IH: Děkuji za pomoc, varianta 1 se mi "líbí" více. Riziko konkurenta mě nenapadlo, díky za upozornění - navržený DSR chápu. Ještě prosím o doporučení pro Lucy na M25, sázena na podzim 2017, na jaře 2018 jsem provedl řez na špičák. Budoucí... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 30.1.2019 Obsahuje fotku
Zdravím a oživuji užitečné vlákno, ke kterému se často vracím. Zároveň prosím zkušené o radu s řezem Vandy na A2, ČK sázen na jaře 2018. Předem děkuji. ŠS
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 9.4.2018 Obsahuje fotku
Prosím o posouzení, zda je POVÝSADBOVÝ (teď na jaře) řez této Rubinoly v pořádku, případně, co a jak opravit. Podnož MM106, polokmen. Děkuji za rady. Štěpán
Prořezání staré jabloně, 17.2.2018
Ochutnávám od sklizně á 14 dní. Jakože mám rád kyselejší jablka, tak ještě na začátku prosince měla ta moje ještě hodně kyselinek. Teprve od konce prosince je hodnotím (pro sebe) jako vyváženější a konzumovatelná. Jak dlouho vydrží, nevím a zkusím z... celý příspěvek >
Prořezání staré jabloně, 17.2.2018
Minulý rok 2017 jsem sklidil celkem jednu a čtvrt bedničky. Asi dvacet jablek bylo velkých a pěkně vybarvených - vesměs z mladého dřeva z okrajů koruny. Takže strom větší plody "umí". V r. 2016, kdy jsem zahradu ještě neměl, byl podle sousedů strom... celý příspěvek >
Prořezání staré jabloně, 17.2.2018
Jako poučený laik a šestiměsíční teoretik jsem hodlal svěřit řez místním zkušeným zahrádkářům. Byli milí a ochotní, ale rozpor mezi jejich záměrem, jak můj strom "ořezat" (a tvary stromů na jejich zahradách), a mj. načteným zdejším fórem mě přivedl k... celý příspěvek >
Prořezání staré jabloně, 17.2.2018 Obsahuje fotku
Všechny jablka na fotce jsou z tohoto stromu, v bedničce v popředí trhaná, v pozadí nakousaná houfy sršňů a jinak vadná. Ty plody, ke kterým se alespoň trochu dostalo slunce, mají ono červenožluté zabarvení, většina však zůstala zastíněna a zelená.... celý příspěvek >
Prořezání staré jabloně, 15.2.2018 Obsahuje fotku
Děkuji, tenhle hodně zajímavý článek jsem ještě nečetl. Zahradu mám 7 měsíců, teorie jsem načetl hromadu zde na fóru i knižní, pár videí shlédl, ale pod stromem s pilkou v ruce se cítím jako prvňáček. A místní vesnické "kapacity" radí každý dost... celý příspěvek >
Prořezání staré jabloně, 13.2.2018 Obsahuje fotku
Prosím o radu s prořezáním staré zanedbané jabloně. Chtěl bych si jí ponechat, jablka má dobré chuti a ač malá, vydržela doteď. Letos hodně pokvete. Nevím si rady, jak prořezání pojmout, zejména s množstvím blízko sebe kolmo rostoucích silných větví... celý příspěvek >
Výchovný řez, 31.12.2017
Velice děkuji za rady. ŠS
Výchovný řez, 30.12.2017 Obsahuje fotku
Zdravím všechny zdejší odborníky, a prosím o radu ohledně výchovného řezu, dříve než přejdu od teorie (knižní i zde na fóru) do praxe. Předem díky!   ŠS a) Geneva early, M7 b) Matčino, MM106 c) švestka Katinka na myrobalánu
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika