Příspěvky uživatele - 28.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vyholování u nektarinek/broskví, 9.5.2018
Díky pánové. Ponechání zkrácených dovnitř rostoucích výhonů, ke kterých se následně větev sedadí, občas praktikuji. Někdy ale tito záložáci do druhého roku zaschnou a strom stejně vše žene na periferie. Zvláštní.
Vyholování u nektarinek/broskví, 9.5.2018
Různá videa (i p.Urbánka) a knihy ohledně řezu broskvoní jsem v minulosti studoval. Ale když není směrem ke středu stromu žádný nový letorost, jsou mi rady z youtube k ničemu. Prostě tam nic není, raší jen na koncích...
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 2.5.2018
Letos mám na hrušních doutníků nejvíce v historii. Nejvíce se jim zalíbila mladá Elektra, kde jich bylo pět. Některé byly smotány z osmi listů.
Na 1300 m2 lepší sekačka nebo jetý traktůrek?, 9.4.2018
Sad cca 200m2 - sekačka s pojezdem se záběrem 56cm + křoviňák pro dosečení pod nízkými větvemí a kolem plotu.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika