Příspěvky uživatele - 53.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2024, 18.2.2024
Omlouvám se, je to mimo duskutované téma, ale chci moc poprosit o radu. U nás se sjíždí ve velkém kečup, tedy za mne ochucený protlak. Pěstovala jsem k tomuto účelu rajče Šejk, ale neumím ho "umravnit"tak, aby neleželo na zemi, plodí pěkně. Poradili... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 4.8.2023
Prosím, můžete napsat čím konkrétně se stříkal? Děkuji.
Rajčata 2023, 18.6.2023
Mohu se prosím zeptat, jak vypadá Vaše opěrná konstrukce na keříčková rajčata? A pak, vyštipujete je nějak, aby nebyla moc hustá? Děkuji moc za radu, mám několik rajčat Šejk, Darinka, Denár, pokud nemajíkonstrukci, je to dost děsné.
Špičaté zelí, 6.11.2022
Pánové, díky za diskusi na téma čpičaté zelí, byla jsem z něj také nadšená, ale letos těch škůdců bylo nějak moc. Milane, mohu poprosit o recept na čelamádu? A Waltře, prosím, jak máte zkonstrovaný ten tunel? Protože ty molice, to je hnus... Mám... celý příspěvek >
Rajčata 2022 I, 13.9.2022
Reaguji zpětně s dotazem, tak moc se mi chtělo na polní den, ale cesta dlouhá, nebyl čas... Byl jste pane Vladimíre a jaké máte dojmy? Může se tu vůbec diskutovat adresně o šlechtiteli a všeho kolem polního dne? Myslím o zkušenostech s různými... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 27.4.2020
Zdravím všechny pěstitele, u tyčkových rajčat se mi ohromně osvědčily spirály ze silného materiálu 10 mm pozinkované. Odpadá jakékoli vyvazování, i silné rostliny spirála perfektně udrží. Běžně dostupné tenke spirály jsou podle mě na nic. Možná už... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 23.3.2020
Evo, děkuji zpětně za vyčerpávající odpověď na můj dotaz, škoda, že jste nedala odkaz na pořad s Vámi v TV, není možné vidět zpětně? Jste pracovitá osoba, neskutečně moc. Já se také snažím, říkala jsem si, že už nebudu blbnout se... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 18.2.2020
Zdravím, můj dotaz je, - kolik celkem rostlin pěstujete - na jaké ploše - jak značíte - jak zvládáte druhy hodnotit Protože je to opravdu hodně druhů a určitě to je náročné vše vyhodnocovat. Jak nakupujete semínka? Pokud... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 15.2.2020
Zdravím pěstitele, ty kteří již vyseli v roce 2019 a počátkem roku 2020, i ty, kteří teprve chystají semínka. Dlouho už tu nikdo nepřispěl, zdá se mi, že nějak nefunguje vyhledávání. Není již založeno jiné téma pro rajčata 2020?
Rajčata 2019/2, 17.10.2019
Když už jste nám udělak chutě, můžete prozradit recept? Tedy pokud Eva souhlasí. u nás bylo v noci minulý týden mínus 3, ale některá rajčata ještě kupodivu přežila a pár jich ještě dozrává. Očekávám že každou chvíli začne s Vladimírem řešit co budou... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 15.8.2019
Vladimíre a Evo, to je nádhera Ta vaše rajčata. Prosím Můžete poradit s ochranou proti proti plísni bramborové? Klidně použij nějakou chemii. Děkuji. Jinak budu vděčná i za nějaký recept na zpracování úrody. Běžně dělám rajčatovou šťávu zahuštěnou... celý příspěvek >
Papriky 2019, 20.5.2019
To bílé je nějaké hnojivo? Nevíte? A bazénkem máte na nysli jakoudi stružku? Je to kvůli zalévání? A sázejí po jedné? Vladimír osal, že dází po jedné 60 x 15 cm, dáváte opotu? Já mám tyče od oana Burdy, dsla jsrm je cca 35 cm od sebe 3 řádky 30 cm... celý příspěvek >
Rajčata 2019/2, 9.5.2019
Děkuji mnohokrát za detailní popis, ta stříška by se každopádně hodila. Jarmila
Rajčata 2019/2, 5.5.2019
Vladimíre, můžete prosím napsat, z jak silných latí máre konstrukci, co dáváte nahoru? Igelit? Děkuji. Vypadá to dobře. Když dáváte fólii, to znamená, že neokopáváte? Jaké máte zdálenosti a jaká výška konstrukce?
Rajčata 2019/2, 29.4.2019
Zakládám pokračování Rajčat 2019. Kvůki délce přístupu. Jarmila
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika