Příspěvky uživatele - 212.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PS 500 nestartuje horká, 6.4.2018
Jak na ukostření? Můžete to trochu více popsat? Zkusil bych to opravit.
Dolmar PS 500 nestartuje horká, 4.4.2018
Aha, tak díky za radu. To bude asi 100% ono. Zkusím ještě tu svíčku, ale ta stávající vypadá jak nová. Až budu řezat, zkusím pak vyfoukat motor kompresorem. Tím se rychleji vychladí a jestli pila pak hned chytne, tak je to jasný.
Dolmar PS 500 nestartuje horká, 1.4.2018
Chtěl bych se tady zeptat, jestli někdo náhodou neměl stejný problém a nevyřešil ho. Mám Dolarku PS500 celková spokojenost jen jeden problém mě trápí. Studená pila chytá na první zatažení, pak přepnu ze sytiče na normální provoz, pila chytne a... celý příspěvek >
Cukání pily při řezu, 17.2.2018
Chlapi dík za rady. Já jsem ho nabrousil ještě jednou a skoro to zmizelo. Ten řetěz už má dost zasebou, některý zuby jsou už kopnutý, tak vlastně řeže ještě dobře. Mám samozřejmě novej, ale teď těžím těžký polomy ve špatným terenu, kde je samej šutr,... celý příspěvek >
Cukání pily při řezu, 13.2.2018
Líznul jsem řetěz o kámen pod kládou, jak se to ostatně stane dost často. Rětěz samozřejmě přestal řezat, OK vzal jsem pilu domu a nabrousil řetěz pilníkem. Řetěz zase řeže dobře, ale pila v kulatině jakoby cuká dopředu dozadu. Není to nijak fatální,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika