Příspěvky uživatele - 21.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co jeto za rostlina, 3.4.2018 Obsahuje fotku
Přátele co jeto za rostlina (živý plot),  kterou přikládam na foto.Děkuji Lupek
Husqvarna kolisající otáčky motoru, 18.5.2017
Poživám 95 okt. benzin ,sytič je ruční,  jináč toto forum je o zahradní technice, tak si aspon myslím a  pán vtipálek jak chce řešit gramatiku at jde  na stránky řešící pravopis, tož tolik.
Husqvarna kolisající otáčky motoru, 17.5.2017
Přátele mám ridera s motorem 2- válec husqvarna 22 HP posledně při kosení mi začály na motoru kolisat otáčky a trochu hůř táhne,    čím to může být, taky jsem si všiml že nově vyměněný palivový filtr asi pouští nečistoty dál směrem na... celý příspěvek >
Klinovy řemen značka PIX, 25.11.2016
Dobrý den přátele,  chci koupit klinový řemem indické firmy PIX, jako nahradu řemene MTD do mého zahradního traktoru, ,nevíte jaka je kvalita těchto řemenů Díky Lupek
Husqvarna 55 startování, 13.11.2016
Díky rady ,čili jak správně nastavit bod zažehu.
Závlaha Tropf Blumat zkušenosti, 2.3.2014
Uvažuji o zavlažování muškatů v balkonových truhlících závlahou tropf blumat prosím o Va訚í zkušeností, jedná se o seriozní produkt, jaka je životnost keramických zavlažovačů. , časem se nezanesou půdou, nebo npř obsahem minerálů ve vodě, nebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika