Příspěvky uživatele - 82.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký keř podél plotu, 3.4.2021
Dobrý den, máte fotky svého plotu?moc mě to zajímá...
Jaký keř podél plotu, 1.4.2021
Dobrý den, rád bych podél drátěného plotu vysázel pruh keřů. Keře nechci střihat. Výška kařů 1,5 -2m Keř by měl kvést Doporučíte mi jaké keře mám nakombinovat, aby měl krásný živý plot, který bude plnit funkci včelodárnou,... celý příspěvek >
Angrest - roubování, 5.2.2020
Čim vážete rouby angreštu?
Má cenu ještě sbírat rouby, 19.2.2019
Dobrý den, má cenu v tuto dobu ještě sbírat rouby ze stromů a ty následně naroubovat na podnož? děkuji
Jak bojovat proti plísním bez chemie?, 16.5.2018
Dobrý den, poradíte mi, jak předcházet plísní ve skleníku, plísní okurek či plísní rajčat bez použití chemie? Slyšel jsem, že proti plísni je dobrá rostlina hlaváček. Jaké rotliny zabraňují tvorbě plísně?
Plané hrušně, 4.4.2018
Bohužel nemám rouby z hrušně. Lze odebrat rouby z hrušně ještě v tomto období?
Plané hrušně, 3.4.2018
Dobrý den, našel jsem několik mladých planých hrušní. Rád bych zkusil hrušně přesadit a naroubovat.. Zatím nemám vymyšlené místo, kam bych hrušně trvale přesadil. Proto zvažuji, že byl hrušně přesadil na záhon či do květníku a zkusil je... celý příspěvek >
Množení Meruzalky, 13.2.2018
Dobrý den, před cca 14 dni jsem si dal zakořenit dosklepa v písku a v PET lahvi několik prutů meruzalek. Pruty mají již napučené pupeny. Mám tyto pruty meruzalek zkusit nyní naroubovat? Či je mám necha pořádně zakořenit a nechat... celý příspěvek >
Angrest - roubování, 13.2.2018
A jak mám roubovat roubami, které jsou v průměru menší, než podnož?
Angrest - roubování, 4.2.2018
Dobrý den, již jsem zkoušel roubovat ovocné stromy. Nyní bych rád zkusil naroubovat angrest. Přečetl jsem si na Internetu několik článků. Nevím kdy a jakým způsobem uchovat rouby angrestu? Mam starý velice chutný angrest, z tohoto... celý příspěvek >
Kdy řízkovat meruzalku, 8.1.2018
Dobrý den, poradíte mi, kdy řízkovat meruzalku a kdy si zajistit řízky? děkuji
Odkopek angrestu, 7.1.2018
Dobrý den, u svého starého angreštu mi vloni vyrostl ze země nový výhonek. Nedalo mi to a tento výhonek jsem vloni na jaře odkopl a přesadil do velkého květináče. Odkopek se ujal a roste. Nevím zda-li musím odkopek narouboval, aby... celý příspěvek >
Divný česnek, 25.5.2017 Obsahuje fotku
česnek2
Divný česnek, 25.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, tu a tam mám divný česnek, viz obrázky níže. Co je s česnekem?
Co je to za keř?, 26.4.2017 Obsahuje fotku
ještě jedno foto
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika