Příspěvky uživatele - 224.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Komatsu BCZ4500DW a BCZ4500CL, 12.3.2009
podle mě by měl být rozdíl v rukojeti... CL je bike rukojeť (řidítka) DW držadlo... zavolejte si do V-GARDENu, jinak Komatsu Zenoah je dobrá volba... venca
Kátrování hlíny na zahradě, 2.3.2009
koukněte na přesívač rs 400 od firmy Garland, funguje bez problémů... E.
Meruňka z pecky, 24.7.2008
Dobrý den, v žádném případě nesouhlasím. Naopak jediná meruňka jde vypěstovat z pecky a jak dobře.Provede se tzv.stratifikace/ obroušení jádra a uložení do písku po dobu chladného podzimu a zimy/ na jaře se vysadí do substrátu.Lepší je více semen... celý příspěvek >
Brouci na třešni, 9.6.2008
díky za odpověď, chemicky je likvidovat nebudu, už stejně není co zachraňovat. Víte někdo, co je to za tu "plíseň" na plodech, nebo je to taky kvůli těm broukům? Zuzka J.
Brouci na třešni, 9.6.2008 Obsahuje fotku
Letos se mi neurodí žádné třešně - ač třešeň v pořádku odkvetla, nyní začaly šošolky listů a nové plody zasychat, na některých listech jsou rezavé skvrny a díry, plody jsou zaschlé a obalené jakoby hnědou kožovitou plísní. Na celém stromě jsou tisíce... celý příspěvek >
petržel, 30.5.2008
Hlemýžď to nebude, napadli mě mravenci, ale nevím nevím?? Jinak píšu tu o petrželi do polívky, tzv.zelené. Asi budu muset zasadit libeček ten je taky do polívky a snad to nikdo nesežere, ale díky jinak za příspěvky.
petržel, 29.5.2008
Prosím může mi někdo poradit? Už dva roky vysévám petržel ze semene do záhonu na dvě různá místa a loni i letos mi jí NĚKDO nebo COSI sežralo. Petrželka měla už první lístky venku a během dvou dnů tam nic nebylo.
skalník plazivý, 28.5.2008
Chtěla bych se zeptat zda jsou plody skalníku jedovaté. Díky
Jadernička, 27.5.2008
A za jak dlouho se počítá u té Jaderničky první plody? Tak deset let? Díky sysa
stříhání mochny křovité, 24.5.2008
Pane Josefe ještě bych se chtěla poptat zda ten cererit můžu zarýt do země nebo jej rozpustit ve vodě, kvůli malým dětem. Díky sysa
Nový křovinořez - záběh motoru?, 22.5.2008
Záběh nového křovinořezu se řeší zde: www.zahrada.cz/forum/mala-mechanizace/novy-krovinorez-64357/
Jadernička, 21.5.2008
Díky za odpověď odborníka, já se budu snažit tedy laicky porozumět, aspoň výrazu "slabě-středně rostoucí podnož". To se jako myslí kmen? Jinak s tím místem to máme omezené tak 2-3 m na strany. Jinak jsem nepodotkla, že je roubená, ale to je... celý příspěvek >
Trvalka do stínu, 21.5.2008
A dají se běžně koupit v zahradnictví?  sysa
Jadernička, 20.5.2008
Může mi někdo prosím poradit, jak stříhat jabloň Jaderničku. Máme jí v zemi druhý rok a je velká cca 1,3m. Díky sysa
stříhání mochny křovité, 20.5.2008
Díky za rychlou odpověď a ještě bych vás využila a zeptám se z jiného soudku. Co za živý plot k bazénu, aby byl stálezelený, neopadavý (kvůli listí co by padalo do vody), když vypustíme túje, je ještě nějaký jiný druh, který by vyrostl do 1,5-2m.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika