Příspěvky uživatele - 124.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plané hrušně, 5.4.2018
Já jsem včera též přesadil planou hrušku na zahradu s tím, že ji za rok na roubuji, kdyz se chytne. Bohužel byla přirostlá jedním silným kořenem cca sila 3 až 4 cm k matečnímu stromu a měla jen jeden cca půl cm silný krátký kořen. Provedl jsem... celý příspěvek >
Roubováni švestek, 31.3.2018
Dobrý den, možná už se to tu řešilo, ale nenašel jsem to. Napadlo mě naroubovat na mladé odnože (odkopky, plané výhony, nebo jak se to vlastně jmenuje) rezistentní odrůdy Jojo (připadně Katinka, Haganda). Otázka zní jestli se šárka, kterou jsou s... celý příspěvek >
Brambory Laura - jak rostou?, 11.3.2018
Lauru pěstuji několik let a nedám na ní dopustit. Chuťově je dobrá a výnosnější odrůdu jsem v našich podmínkách neměl. Loni to byly opravdu rekordy. Concordii jsem loni zkoušel poprvé a taky se osvědčila, určitě letos budu sázet obě dvě.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika