Příspěvky uživatele - 97.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubinola - řezat či nechat být?, 30.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, pane Hlavatý, ozývám se po roce s Rubinolou. Snažila jsem se dle Vašich rad udělat řez na převod. A ráda bych znala Váš názor na letošní řez. Zda se Vám zdá Rubinola lepší či zda by bylo třeba ještě něco rozhodně opravit (vím, letos už je... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 19.9.2018
Dobrý den, pane Hlavatý, děkuji za Vaši reakci. Ano, určitě to ještě není ideální, ale mám radost, že se stromek mění k hezčímu. Díky za rady a názornou ukázku DSR, teď je mi to jasné.  Jen se ještě zeptám - chápu, že se zahustí víc... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 30.3.2018 Obsahuje fotku
Ještě z druhé strany
Rubinola - řezat či nechat být?, 30.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den,  chtěla jsem se zeptat na Rubinolu, kterou mám v 400 m nad mořem, vlhčí zahrada, je sázená na jaře 2015. Vím, že Rubinola se řeže trochu jinak než ostatní jabloně. Po výsadbě i další roky byla řezaná na vytvoření korunky, ale... celý příspěvek >
Mladá třešeň nevětví, 20.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na třešeň Těchlovan na podnoži Gisela. Byla zasazena vloni na jaře (špičák) a zastřižena na požadovanou výšku. Vyrazil náhradní terminál a jedna boční větev. Jsem začátečník a nevím teď co s ní. Mám ji v dubnu/květnu... celý příspěvek >
Moruše - co jí je?, 20.3.2018
Děkuji všem za reakce. Zkusím to tedy očistit a zatřít.
Moruše - co jí je?, 19.3.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, potřebovala bych poradit s převislou moruší. Mám ji asi 4. rokem. Již vloni jsem si všimla, že kmen je poraněný a okolí vypadá jako mokré. Teď v březnu vypadá takhle (viz. přiložená fotka). Co jí je? A můžu jí nějak pomoci? Nerada bych o... celý příspěvek >
Jak ostrihat mladou tresen, 19.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, využila bych Vašeho vlákna a také se zeptala na svoji třešeň. Odrůda je Těchlovan na podnoži Gisela, zasazena vloni na jaře a zastřižen špičák. Vyrazil náhradní terminál a jedna boční větev. Jsem začátečník a nevím teď co s ní. Mám ji v... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 13.2.2017
Chtěla jsem si objednat 4 ovocné stromky a 3 zimolezy v celkové hodnotě přes 1200,- Kč. Bohužel objednávku nezašlou společně, ale ve dvou balíkách, což znamená dvakrát poštovné. Vzhledem k tomu, ze každé poštovné je v hodnotě dalšího ovocného... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika