Příspěvky uživatele - 54.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Na 1300 m2 lepší sekačka nebo jetý traktůrek?, 9.4.2018
Mám cca 1800m2, z toho 1500m2, který jsem první rok sekal sekačkou a pak koupil traktor. Sekačkou to trvalo strašně dlouho, zvlášť když např. kvůli dešti nešlo sekat a pak to přerostlo, to byla katastrofa. Hlavně kvůli malému koši časté zastávky... celý příspěvek >
Reálná rychlost sekacích traktůrků, 26.3.2018
Je to otáčkama. Podívejte se např. na Zahradní traktor XTY 220 HD z Mountfieldu, je to stejný traktůrek jako Stiga 6102, akorát pod jiným názvem. max rychlost deklarují 8,8 km/h, otáčky motoru ale uvádějí 2500 rpm. Když si na té stránce... celý příspěvek >
Reálná rychlost sekacích traktůrků, 19.3.2018
Super, moc díky za příspěvek k tématu
Reálná rychlost sekacích traktůrků, 19.3.2018
Já ale mluvím o deklarované rychlosti 8,8 km/h dle výrobce a reálné 6 km/h, podle prodejce z důvodu uškrcení otáček.
Reálná rychlost sekacích traktůrků, 16.3.2018
Asi máte na mysli Stigu Park Pro 740 To je přesně ono, deklarují max 14km/h, ale rider je z výroby nastaven tak, že reálná rychlost je okolo max 10km/h. Zahraniční prodejci o tom i informují, např. zde.
Reálná rychlost sekacích traktůrků, 13.3.2018
Děkuji za názor. Nemluvím o sekání a nic netahám, ale vozím plný koš trávy kus po asfaltu, každý km/h je tedy dobrý. Jak jsem uvedl příklad u Stigy, deklarují max rychlost 8,8 ale reálná je mnohem nižší. Jde mi o zkušenosti uživatelů. Jinak... celý příspěvek >
Reálná rychlost sekacích traktůrků, 13.3.2018
Hezký den všem, jaké jsou Vaše zkušenosti s reálnou rychlostí pojezdu sekacích traktůrků? Zkoušel jsem Stigu 6102 u které inzerují max rychlost 8,8 km/h, ale motor má z výroby stažené otáčky a výkon a tak traktůrek jede reálně max 5-6 km/h.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika