Příspěvky uživatele - 75.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 28.3.2018
to IVAP - Dobrý den, to by mě zajímalo, co jste zadala do Google. Já už to hledám takovou dobu a nic jsem nenašla  :-D Asi jste prostě lepší "Googlič"  než já   ;-) Přeji příjemný den Jana
Co je to za rostlinu?, 27.3.2018
Nene, olověnec to také nebude  :-(  To jsou popínavé rostliny. Tato vypadá vzhledově opravdu trochu jako ibišek. Olověnec má navíc listy na okrajích hladké. Tato moje rostlina je má zoubkaté, trochu (ale opravdu jen trochu podobné)... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 27.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, děkuji za odpověď. Ale ibišek to určitě není. To bych poznala  :-) Jestli si dobře vzpomínám, tak ta paní říkala, že by to mělo mít modré květy. Zkoušela jsem na netu vyhledávat středomořské rostliny s modrými květy, ale... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 26.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, vloni jsem si na Zahradnických trzích v Kuksu koupila rostlinu, jejíž název jsem okamžitě zapomněla  :-)  Paní, která mi ji prodávala říkala, že je to rostlina přenosná. V létě by měla kvést. Přikládám fotografii. Předem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika