Příspěvky uživatele - 138.209

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.3.2018
Možná vy jste v kontaktu a v obraze, já už jsem se taky ztratil a nerozumím, čeho vlastně chce Milan dosáhnout. Pochopil jsem, že chtěl vyzkoušet, zda je možno s přisvicováním vypěstovat brzké sazenice. Nicméně jsem taky pochopil, že s nimi má velké... celý příspěvek >
Zalévání malých sazeniček rajčat a paprik- na substrát či do podmisky?, 17.3.2018
Vůbec to neřešte. Odjakživa zalívám normálně zvrchu, když vidím, že je to suchý, nikdy jsem s tím neměl žádný problém. Klidně můžete i do podmisky, tak zase zalívám papriky, protože je mám umístěny pod střešním oknem tak, že se k nim nedostanu... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 17.3.2018
O co si myslíte, že by se mu v letošní zimě/nezimě stalo? Mně (sázený na Martina) začal lézt právě teď.
Pěstování mochyně peruánské, 17.3.2018
Tak z toho teď moc moudrý nejsem. Jiní říkají nutno zaštipovat, pomůže to. Vy vůbec nezaštipujete. Moje vypadají taky tak. Ale jak jsem psal, pár plodů nasadí začátkem léta a pak hromady koncem, které už do mrazů nestihnou dozrát. To mi teď nejde na... celý příspěvek >
Jak ostrihat mladou tresen, 16.3.2018
Otázka zůstává - jaká je vaše představa? Stromek není vidět celý, ani měřítko. Předpokládám, že ty 2 spodní větve jsou moc nízko - ustřihnout. Jestli ty horní jsou vysoko dle vašich představ, ponechte 4 a terminál. Pokud jsou vysoko, vše... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika