Příspěvky uživatele - 2.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zima přišla letos nějak dříve :), 16.3.2018
no já s těmi saláty bojuju doma. Zkouším je předpěstovat v kelímcích a z 20ti pokusů se daří zatím jednomu. Má 8lístků a očividně roste. Nasadil jsem dalších asi 30semínek různých salátů a postupně je dávám do substrátu. Nejzdařilejší další má 2... celý příspěvek >
Hnojení paprik a rajčat při výsadbě, 15.3.2018
Zdravím a mám zde další dotaz. Mám celkem asi 30kýblů s paprikama a rajčatama. Měl jsem toto množství +- už loni a předloni. Loni na jaře jsem část této předloňské hlíny prosypal gran.NPK a gran.kravským hnojem. Nicméně nic co jsem do toho už... celý příspěvek >
Vysev paprik, 15.3.2018
Taky dost záleží, jak na tom jsou ta koupená semínka. Někdy prodají stará o korunu levněji a klíčivost je třeba mizerná. Mám 4 odrůdy papryk. EVA-klíčivost 50/50 a trvá tak 10dnů. BONETA- tak 1/20 vyklíčí a trvá to tak 2týdny. Fehrer+Bananová-... celý příspěvek >
Angrešt, 15.3.2018
Zdravím a chtěl bych poprosit o trochu rady. Loni na podzim jsem koupil angrešt keřík. Zdá se, že zimu přežil. Měl dlouhé šlahouny a ty jsme měl po výsadbě přistřihnout o třetinu.To jsem udělal. Je to nyní asi 60cm vysoké. Má to 7 větviček. Mám... celý příspěvek >
Zima přišla letos nějak dříve :), 15.3.2018
Tak jsem zastřihl stromky a keře a už je tu zase zima. Stihlo vám někomu něco uzrát? Né, teď vážně. Díval jsem se na stromky a pomalu se nalívají pupeny. V naší oblasti v podbeskydí by, dle předpovědi na příští dny, mělo být až -9°C. Měl bych... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika