Příspěvky uživatele - 48.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 12.8.2019 Obsahuje fotku
Přátelé, letos poprvé krásná úroda na mladém stromku. Bylo nutno provést postřik proti pilatce a vše dopadlo na výbornou! Švestky chuťově vynikající. Nadmořská výška 450 - Kladno :) Jen se chci zeptat, zda se Hanitám nelámou větve a jak je stříháte?... celý příspěvek >
Mini broučci na fásadě, 29.3.2019
Dobry den, podarilo se vam prijit na to, co to je a jak se toho zbavit? Mame stejny problem
Mini broučci na fásadě, 25.3.2019
Dobry den, podarilo se vam zjistit co tobje a jak se toho zbavit? Mame stejny problem. Dekuji
Stará jabloň s vlky, jak ji zachránit?, 21.3.2018
Je to zkrátka trochu věda a hlavně naslouchání přírodě. Jinak se řeže strom, u kterého chci podpořit růst, tam je nutný hlubší dřívější žez, že? Ale staré zmlazené stromy a jabloně, které mají bujný růst - čím později, tím lépe. Avšak jsem se opravdu... celý příspěvek >
Stará jabloň s vlky, jak ji zachránit?, 20.3.2018
Pane Stando - jen taková věcná poznámka - nejsem pán, ale paní - (v textu píši "měla bych...") ale to je vzhledem k podstatě tématu detail  Víte, tady všichni stříhají stromy před kvetením. Ještě, že máme tuto diskusi. Jsme mladí a učíme se... celý příspěvek >
Stará jabloň s vlky, jak ji zachránit?, 20.3.2018
No výborně - děkuji za cenné rady. Strom byl stříhán 22. dubna. Letos tedy ořežeme až po odkvětu :) Stejně to vypadá na dlouhou zimu. 
Stará jabloň s vlky, jak ji zachránit?, 20.3.2018 Obsahuje fotku
.. a po řezu
Stará jabloň s vlky, jak ji zachránit?, 20.3.2018 Obsahuje fotku
O radikálním zmlazování stromů mi něco povídejte... před léty někdo tatínkovi zmladil staré jabloně a na fotce vidíte, co to s nimi každý rok dělá. Já je sice stříhám (omlouvám se, zda to není odborně), ale ty stromy se stále snaží růst. A pouští... celý příspěvek >
5 TOP odrůd jabloní, 18.3.2018
Hmmm, máte pravdu, ty moje jablka Starking nejsou - když se dívám na vaše foto :)
5 TOP odrůd jabloní, 18.3.2018
... děděček míval velkou zahradu plnou jabloní všech možných odrůd. Nejvíce mi chutnala lablka odrůdy Macoun. Nebyla moc velká, ale ta chuť - bože!!!  Nic lepšího jsem zatím nejedla. Znáte někdo?? 
5 TOP odrůd jabloní, 18.3.2018
Děkuji za odpovědi. Je to opravdu těžké soudit jen z fotografií a neochutnat... sama nevím, co to přesně je, ale Melrose máme dole v zahradě a má jiná jablíčka,. Kdybych to měla srovnat tak Melrose je sušší a má žlutší dužinu. Tyto jablka mají tvrdší... celý příspěvek >
5 TOP odrůd jabloní, 17.3.2018
Jinak se také přimlouvám za letní jabloň Krasava, kterou také máme na zahradě. Zraje sice až koncem léta, ale jablka jsou velká, vynikající chuti, hodně šťavnatá a dobře skladovatelná, na rozdíl třeba od průsvitného letního. Krasava nemoučnatí při... celý příspěvek >
5 TOP odrůd jabloní, 17.3.2018 Obsahuje fotku
PS ještě jedno foto přikládám
5 TOP odrůd jabloní, 17.3.2018 Obsahuje fotku
Co je to za odrůdu??? Prosím, poznali byste někdo co je toto za odrůdu jabloně? Zahradu jsme koupili s několika starými stromy. Tato jabloň má krásná a zdravá jablka, jsou zimní, v dobrém sklepě vydrží i do léta. Naprosto super odrůda dle mého.... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 16.3.2018
Pane Vysloužile, děkuji za reakci. Opravdu se může stát, že první úroda nejde od pecky a další roky už to bude ok? Koukám tady na ty fotky Hanity, rozpůlené, pecka oddělitelná. Bylo mi to tak líto, ta dužina ulpívala na pecce opravdu jako přilepená.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika