Příspěvky uživatele - 105.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hydrangea macrophyll x Miscanthus sinensis vzdálenost výsadby, 14.3.2018
Tak poloměr šířky květináče + necelý poloměr šířky vzrostlé hortenzie. Vychází mi to asi kolem metru (?).
Hydrangea macrophyll x Miscanthus sinensis vzdálenost výsadby, 14.3.2018
Nepíšete, jaké máte podmínky k pěstování.Měly by být pro oba druhy rostlin podobné. Na fotce je stejně hortenzie latnatá - možná odrůda Limelight, ta dorůstá výšky i kolem 2 m. Latnaté hortenzie taky nejsou tak náročné na stanoviště a půdu jako... celý příspěvek >
Dolomitický vápenec, dusíkaté vápno, 3.11.2017
Dobrý den, může se po aplikaci dolomitického vápence na zeleninové záhony zamulčovat je posekanou trávou smíchanou s listím? Díky za odpověď. Jana
Pomoc s určením názvu pokojovek, 21.7.2017
Taky Tradescantia. Pallida. Taky Jana
Název rostliny, 4.9.2016
Tipuju rakytník řešetlákový. Jana
Co je to za keř?, 28.7.2016
Díky za uznání. Ještě dodám, že rozkvétá později - foto je z loňského srpna. A zaměnit se nedá - má listy jako konopí . Jana
Co je to za keř?, 28.7.2016 Obsahuje fotku
Vitex mám cca 6 let, koupili jsme ho u p. Písaře v Plzni. Namrzání se nebojte, stejně se stříhá na jaře na kostru (podobně jako Hydrangea paniculata). Bydlíme v mrazové kotlině, tak jsem ho první zimy přikrývala chvojím. Jana
Sakura, 19.4.2016
Dobrý den, rozhodně do toho jděte. Bydlím na SZ od Brna, mám sakuru Kiku Shindare, právě nádherně kvete. Sakuru seženete např. v zahradnictví v Brně Bystrci, Kuřimi, Šebrově. Určitě Vám tam poradí víc dle Vašich podmínek. Jana
Co je to za rostlinu?, 1.2.2016
Žumen (Cissus) na suchém vzduchu. Jana
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika