Příspěvky uživatele - 234.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrúbľovanie - marhule, 29.2.2020 Obsahuje fotku
To len tak vyzera, bol zeleny na reze.
Vrúbľovanie - marhule, 29.2.2020 Obsahuje fotku
Idem dnes na to. Tie bodky na vrubli su priznakom nejakeho skodcu?
Sladké řepy z hypermarketů, 2.2.2019
Pestovanie jabĺk vo veľkom a ich predaj vo veľkom je v prvom rade biznis. To je pochopiteľné a úplne v poriadku, asi len blázon by vysadil hektáre sadov a staral sa o ne bez toho, aby očakával že sa mu to vyplatí. Veľkopestovatelia sa riadia... celý příspěvek >
Veharda, 15.7.2018
Ďakujem za odpoveď Martin, máte krásnu úrodu na Veharde, zlomené vetve odrežte a rany dobre zatrite. Vypadá to tak že Veharda je vydarená odroda.
Nejranější odrůdy slivoní, 14.7.2018
Sú Katinka a Herman vhodné na kompoty a slivkový lekvár?
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 14.7.2018
Odrody citlivé na chrastavitosť (Golden Del., Jonagored, Jonathan, Idared) dostali aj poslednú dávku fungicídu. Neviete ako sú na tom s odolnosťou na chrastavitosť Jonagold, Jonalord a Jonaprinc?
Rubinola - řezat či nechat být?, 6.6.2018
Nadväzujem na svoj posledný príspevok - k chorobe Rubinoly prispievateľa "obo". Myslím si, že ide o chorobu popísanú v článku ktorý kompletne prikladám na fotkách. Bohužiaľ použiteľný bude len pre tých čo ovládajú angličtinu. Choroba - o ktorej som... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 6.6.2018 Obsahuje fotku
K chorobe Rubinoly prispievateľa "obo": Nechcem a nebudem pokračovať štýlom pána Polehlu-Mičurina II (niekto kope do odrôd, niekto do Holovous, niekto do Střížovic... a niekto do ľudí). Príznaky na fotke prispievateľa "obo" ma veľmi zaujali,... celý příspěvek >
M26 - zatravneni, 12.3.2018
Aspoň prvé 2-3 roky by bolo vhodné pod stromami udržiavať bezplevelný úhor, pôdu kypriť a primerane zavlažovať. M26 u mňa na nížine a v teplej polohe nie je až tak slaborastúci podpník ako sa často uvádza (a myslím že pán Hasman tu prezentoval... celý příspěvek >
Hrušeň Abate fetel, 12.3.2018
Abate Fetel (Abbé Fetel) je naozaj pôvodom stará odroda. Jej "vznik" sa datuje do 70-tych rokov 19.storočia vo Francúzsku, väčšinou sa uvádza rok 1866. Podľa niektorých zdrojov jej pôvod siaha až do 15.storočia. Dnes sa pestuje najmä v Taliansku... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 9.10.2017
Pán Hlavatý aby ste pochopili kam smerujú moje otázky: zaujíma ma to či pred viac ako 30 rokmi nepredali inú odrodu ako je Lucasova. Konferencie mám dva stromy a vždy mi začínajú na jar kvitnúť neskôr ako tá Lucasova. Lucasova mi samozrejme aj skôr... celý příspěvek >
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 9.10.2017
Dobre ale zaujíma ma či vám Lucasova na jar začne skôr kvitnúť ako Konferencia?     Jano
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 9.10.2017
Pán Hlavatý ale mňa zaujíma hlavne tá velkosť listov pri porovnaní oboch odrôd. U mňa má Lucasova menšie listy ako Konferencia. Lucasova mi na jar aj vždy skôr začína kvitnúť ako Konferencia. Ako je to u vás?     Jano
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 9.10.2017
Triploidní a více ploidní odrůdy se vyznačují mohutným růstem, většími listy, a vetšími plody. Nemají malých jablek spíše jsou vyrovnané velikosti a větší. U hrušní je to např. Lucasova. U mňa má Lucasova menšie listy ako Konferencia. Ako je... celý příspěvek >
Černání okrajů listů, 17.9.2017
Pavel: Vďaka za tento príspevok, je to veľmi poučné a cenné. Pod zemou sa môžu skrývať rôzne príčiny chradnutia stromčekov, takýto príspevok nám umožňuje do budúcnosti myslieť na jednu z nich. IH
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika