Příspěvky uživatele - 149.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
Děkuji moc za Váš příspěvek, proti kaderavosti jsme strikali včera kuprikolem..uz se bojím popravdě tady něco napsat.. Jestli to zase nebylo špatně.. No už jsem to stejně udelala .. Proti msicim jsme zatím nestrikali ovocné stromy nikdy, pokud se... celý příspěvek >
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
A ořezat až po odkvětu?
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
Aha takže stříkat proti msicim???
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
S msicemi ne, ale s mravenci... Ty rámečky... No udělala se to hlavně kvůli sekačky.. Ale už jsem četla, že to není zrovna nejlepší nápad..
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
Děkuji moc určitě se podívám hned na video... Zatím moc děkuji
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
Děkuji moc za Váš příspěvek.Trošku jste mě uklidnil,nic méně asi budu muset někoho sehnat kdo mi to ukáže a vysvětlí přímo na stromě..Je to dosti složité..aspon z mého pohledu..ještě jednou strašně moc děkuji..
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
Děkuji za příspěvek. Pokud by to šlo chtěli bychom stromy ovocné tak do 2,5m.. Snad se vše časem naučíme... Doufám, že tady najdu někoho, kdo mi na fotce ukáže které větve odstranit... Předem za to dotyčnému moc děkuji... Člověk se chybami učí...
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
Jej až tak.. Vy mě strašite...
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
Chtěla bych kotlovitou korunu, pomůžete mi prosím které větve odstranit.. Moc děkuji
Jarní střih broskvoni, 12.3.2018
No to je těžké, teprve se učím.. Tak snad to ještě zachránime
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika