Příspěvky uživatele - 234.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně Muškátová, 1.6.2021
Vysadil som nakoniec vcera do sadbovacov a dal do sklenika, kedze bolo len 10 semien v balicku, dufam, ze uz nie je neskoro. Ked pisete, ze maju pavukovity vzrast do vsetkych stran, tak asi budu potrebovat velku plochu, nie len niekde pri kraji... celý příspěvek >
Joganta nr.7184, 12.10.2019
Navštivil som záhradkára Milana koštoval som Jogantu bola výborná, Diabolu, Harbellu sladučké štavnaté slivečky.
VARI na orbu a rotavarovanie - otazky, 22.9.2019
Este jedna otazka: Je pluh obracak urceny pre Vari rovnaky ako pluh obracak urceny pre Agzat? Mam ponuku Pluh obracak s nastavovacim telesom urceny pre Agzat, avsak neviem, ci ma rovnaku velkost, a vlastnosti atd., ako pluh od Vari. Na nete som... celý příspěvek >
Merkur, 21.9.2018 Obsahuje fotku
Mikeš13: Je to zvláštne, Merkur má u mňa vynikajúcu, určite nie "univerzálnu" chuť. Ste skúsený pestovateľ, takže chyba istotne nie je na Vašej strane. Je možné, že Vaša lokalita Merkuru jednoducho nezapasovala. Faktom je, že plody na Vašej fotke nie... celý příspěvek >
Jofela, 14.9.2018
Dobry den, skusim na zaklade Vasej rady Jofelu a Jogantu, u Pana Soku som uz bol cca pred 3 rokmi ste mi nanho dali kontakt, zohnal som unho 2 dobre jablone co inde nemali na vhmojom oblubenom podpniku mm106. Jazdil som po krakovanoch ako bludny... celý příspěvek >
Podnoze M26, M7, MM106 jakou mohu ocekavat urodu, 22.6.2018
Čo sa týka jabloňového podpníka MM106, netreba sa obávať neskorého nástupu do rodivosti. Pri správnej agrotechnike jablone na tomto podpníku majú prvé plody už v 2.-3.roku po výsadbe. Na fotkách sú stromčeky odrôd Desert, Pinova a Šampion - všetky na... celý příspěvek >
Karneval, 22.6.2018
Karneval - polokmeň na MM111 s teraz už optimálnou násadou (foto 1,2). Pri prebierke som z neho odstránil asi 1/3 plodov. Na foto 3 je Golden Del. na a MM106 - z neho išla dolu pri prebierke minimálne 1/2 pôvodnej násady. IH
Nejranější odrůdy meruněk II, 22.6.2018
Trochu klasiky: Veľkopavlovická sa začína vyfarbovať do "marhuľových" tónov - viď foto. IH
Meruňky a podnože, 10.3.2018
 Bohužel jsem našla ža Bergeron, Leala, Kioto, pincot praskají, VP také a asi sposta dalších). S Bergeronom mám dlhoročné skúsenosti. Plody nepraskajú. Jeho nevýhodou je ale to že je dosť citlivý na strupovitost. 
Sharky red plum, 8.5.2017 Obsahuje fotku
Zaujímavá slivka pán Fiala, vďaka za info. BTW-k tomu názvu: mne to viac než shark tooth pripomína niečo iné, priliehavejší názov by bol podľa mňa Mammalia (ak treba tak si kto chce vygúgli), alebo - ak chceme zostať pri angličtine - tak Dummy (viď... celý příspěvek >
Postřik, 8.5.2017
Predpokladám že tých 7°C myslíte v ten deň keď Ste marhuľu ošpliechali tým hrozným Calypsom. Mrazové poškodenie sa často prejaví práve tak, že plody marhulí opadajú s latenciou až 2-3 týždňov. Ja mám tiež jednu marhuľu v poriadku a druhú nie, a sú od... celý příspěvek >
Novošľachtené jablone, 9.10.2016 Obsahuje fotku
V poslednom čísle časopisu Sady a vinice (4/2016) je článok Evy Novákovej "Čo hýbe svetom šľachtenia". Uvádza v ňom zaujímavé fakty o novinkách z šľachtiteľských pracovísk v Európe, USA a na Novom Zélande. Uvedené sú nové odrody ako: Ariane, Junami... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika