Příspěvky uživatele - 187.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ztráta výkonu čerpadla, 3.6.2018
Jedna z nejlepších prodejen i servisu je Pumpa Brno. Dělají i Sigmu.    j.c.
Kultivátor, 31.3.2018
Vlastním 6 let starší model kultivátoru grizzly s výkonem motoru 1300W. Rozbití hrud po podzimním rytí, Zapracování písku, hnoje, hnojiv do záhonu, na takovou práci je přímo předučen.  Zdálo se mi, že v udržovaném záhonu zvládne i víc, začal... celý příspěvek >
Zima přišla letos nějak dříve :), 18.3.2018
Zkušební verze jara byla ukončena.  Pro další část jara je třeba si doplatit plnou verzi...:)
Už vám leze podzimní česnek?, 17.3.2018
Vydrž, po vánicích už jsem ctěl taky podsazovat. Vystrčil špičky před 3 týdny, teďka má asi cenťák a půl, vylezl všecek.
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 10.3.2018
Monilioza mi štrejchla broskve zatím jen jedenkrát a to velmi zlehka, Talent si ponechám až do meruňek. Pozastavil jsem se, že opakujete postřik již po týdnu. Není účinnost 10 - 14 dní?   j.c.
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 10.3.2018
To jsem už poslední kdo používá na broskvoně Sulku? Nastříkal jsem s ní stromky na žluto zrovna dnes.  Za 14 dníje přebarvím na modro mědí, nakonec asi Ditane.   j.c.
Doporučte kvalitní zimní pracovní rukavice, 13.2.2018
Snicker workwear, kapku drahší ale super.  Vložka se navytahuje, ruka nepotí, vercajk v nich drží jak přišitej. Nosím i na zimní špacíry i lyže.  To ani nemluvím o tom, že jsem měl kliku a navštívil jejich prodejnu když je měli v akci... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 31.1.2018
Mě už taky asi nevyleze, záhon je čistej, nic, ani jeden...:(
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 23.1.2018
Řekněme že ta cena není úplně nízká. Dělám si pro sebe 120 sazenic paprik, 60 rajčat plus nějaké kedlubny, kytky...   Při dnešních cenách 18 - 20 za papriku a 15 - 18 F1 rajčata jsem v plusu. Přebytky sazenic obvykle umístíme po sousedech -... celý příspěvek >
Papriky 2018, 16.1.2018 Obsahuje fotku
Něco jsem se snažil vymyslet ne prosklenou lodžii, kterou využívám jako pěstírnu sazenic.  Základem jsou 3 sklopné konzole, na nich plastový okenní parapet největší šířky jakou jsem v hornbachu sehnal
Vyhnuty gril, 10.1.2018
Základová deska je festovní kus betonu, manipulaci jistě vydrží bez popraskání.
Vyhnuty gril, 10.1.2018
Předpokládám budou některé díly v topeništi nebo první díly komína žárem popraskané. Nerozebíral bych to. Hranolek nebo 2 na propadlé straně, 2 trubky, přizvednout, podsypat. Tak bysem na to šel já...
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 10.1.2018
Obvykle je tato značka substrátů k dostání v growshopech. Mám to štěstí, že v Brně mám prodejnu kousek od práce. Biobizz nabízí substráty s obsahem hnojiv i bez nich, jsou prosté plísní a reziduí herbicidů a určitě nejde o směs rašeliny se zbytky... celý příspěvek >
Doporučte zahradnický substrát pro předpěstování rajčat a paprik, 9.1.2018
Letos dám na doporučení pěstitelů chilli papriček a vyzkouším substrát Biobizz.     j.c.
Už vám leze podzimní česnek?, 6.1.2018
Sázel jsem česnek rusák kolem Martina, neleze. Koukají jen špičky narcisů, sněženek a lezou prvosenky.     j.c.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika