Příspěvky uživatele - 139.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olámat rašení pod roubem?, 1.5.2018
Děkuji za rady všem. Nakonec jsem to vyřešil kompromisem, jak radil pan Pavel_CZ.
Přeroubovat po mrazech?, 23.3.2018
Dobrý den, před třemi týdny o víkendu, kdy bylo +17C, jsem narouboval meruňky a broskve. Pár dní nato byly mrazy hodně pod nulou. Mám to přeroubovat? Děkuji.
Jak se berou rouby?, 9.3.2018
Moc děkuji, vlítnu na to o víkendu!
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 8.3.2018
Já jsem svoji broskvoň za celou její asi 15-letou exitenci stříkal 2x a žádný rozdíl v úrodě jsem nepozoroval. Kadeřavost mi nikdy úrodu nesnížila.
Jak se berou rouby?, 8.3.2018
Teď je 8. března, mrazy ustoupily, je už čas na roubování hrušní? Děkuji.
Jak se berou rouby?, 4.1.2018 Obsahuje fotku
Dnes jsem se opět vypravil na rouby z měho oblíbeného stromu boskovy lahvice. Je to starý strom a jak je vidět na přiloženém obrázku, nebylo z čeho brát . Jsou to větvičky podobné těm na Obr.2 na této stránce.
Jak se berou rouby?, 26.12.2017
Moc Vám děkuji za rady! Jsem teď mnohem optimističtější a už se na roubování těším :). jz77f
Jak se berou rouby?, 26.12.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych na jaře naroubovat na vloni vsazenou Williamsovu hrušeň jiné odrůdy, aby se vzájemně opylily. Dnes (konec prosince) jsem nastříhal pár roubů z velkých, dobře plodících, stromů (viz. přiložené obrázky). 1. Koncové... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika