Příspěvky uživatele - 153.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maliny, 22.4.2018
Dobrý den, můžete mi poradit s ploděním malin? Měli jsme na zahradě velký úsek, kde jsme měli maliny, asi 10x10 m.   Ale jeden rok z ničeho nic, všechny maliny přestali plodit, ikdyž každý rok vyrostou nové výhony, ale ty neplodí. Co se... celý příspěvek >
Výběr štěpkovače - poradte, 8.3.2018
Zdravím Vás, chtěl bych jednou investovat a koupit stroj na štěpkování, ale neumím se zatím moc rozhodnout, třeba byste mi mohli vy poradit. V první řadě bych rád český stroj, ale zatím nevím, zda na elektriku nebo benzín. Štěpkovač by měl... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 29.9.2017
Zdravím Vás, připojím také svoji zkušenost, hledal jsem kvalitní myčku, která mi dlouho vydrží, vždy se řídím pravidlem levná věc = drahá věc. Nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné výrobky, které vydrží po dobu záruky. Koupil jsem wapku od... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič, 29.9.2017
Zdravím Vás, připojím také svoji zkušenost, hledal jsem kvalitní myčku, která mi dlouho vydrží, vždy se řídím pravidlem levná věc = drahá věc. Nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné výrobky, které vydrží po dobu záruky. Koupil jsem wapku od... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika