Příspěvky uživatele - 228.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 12.3.2018
Vladimíre, máš to pekne usporiadané na okne, počasie sa nám žiaľbohu začína zase kaziť, na nedeľu hlásia ešte návrat dosť silných mrazov, ešteže som nevysadila do sklenníka viac koreňov.Uvidím, ako obstoja v skúške tie pokusné. Pri sledovaní ranných... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 11.3.2018
Vlani koncom mája bola chuť výborná, samozrejme skoršie odrody sú chuťovo menej výrazné, najmä u mäsitých - napr. keď porovnávam skorú Annu Russian a Corazon F1. Veľa pomôže v chuti aj neprehnojovať dusíkom radšej hnojivá na vyzrievanie plodov, menej... celý příspěvek >
Top odrůdy rajčat pro sezonu 2018, 11.3.2018
Macka, tiež stále skúšam nájsť nejaké top rajčiny, medzi stálicami mám staré Startky, Stupické poľné aj Bejbina Black from Tula, Orange Strawberry, Býčie srdcia... Vlani ma oslovilo Gardenberry, Datlo (aj keď sa chuťou nevyrovná SantOrange), Indigo... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 10.3.2018 Obsahuje fotku
Prvé 3 pokusné rajčiny som vysadila do studeného sklenníka dnes poobede. Vonku na juhozápadnom okne som poobede otužovala tieto rajčiny: z prava- Anna Russian, dvaja trpaslíci, Stupické skoré poľné, Sleeping Lady, Mongolskiy Karlik(za ním vnútri za... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 9.3.2018
Mne vtedy nevyklíčili 2 druhy papriky vôbec, ani po viacerých presevoch, tretí vyklíčil mizerne, zatiaľ čo z klas. obchodu klíčili perfektne, podobne z rajčín nevyklíčilo Datlo, našťastie som ho potom dostala kúpiť balené od Sema priamo u nás a... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 8.3.2018
Dnes bolo krásne, tak som dala poobede na chvíľu pár rajčín otužovať von na slnko v závetrí vo dvore, vysírila som sklenník a zajtra vysadím pár pokusných do skleníka a ďalšie budem postupne otužovať. Väčšinu druhov mám vysiatych, včera ešte došla... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 7.3.2018
Marmande je pomerne skoršie zrejúca, indeterminantná (tyčková) stará francúzska odroda, ja som ju pestovala asi pred 6 rokmi, nebola príliš vysoká. (možno aj preto ju niektoré weby uvádzajú ako kríčkovú) chuť bola trocha trpká, nie príliš sladká ako... celý příspěvek >
Papriky 2018, 7.3.2018 Obsahuje fotku
Milane, papriky celkove majú rady vlhkejší vzduch než rajčiny aj substrát, citlivejšie reagujú na preschnutie zavädaním listov a nevyťahujú sa toľko pri nedostatky svetla ako rajčiny. Moje papričky (Slovakia a Hamík) z decembrového výsevu na... celý příspěvek >
Papriky 2018, 6.3.2018
Pekná, pane Mimmo, aj prvé kvety vyštipujete, aby paprika spevnela? Eva T
Rajčata 2018, 6.3.2018
Objednávala som pred 2 rokmi, len kôli Cristalu F1, lebo nikde inde ho nemali, tak som pridala nejaké ďalšie rajčiny a papriky. Všetko bolo v prebaloch a polovica druhov mala veľmi zlú klíčivosť, niečo nevyklíčilo vôbec. Eva T.
Chuť kamčatské borůvky, 6.3.2018
Dobrý Web, rada som si v ňom počítala. Eva T
Chuť kamčatské borůvky, 5.3.2018
Len neviem, či Zimolez rodí až tak veľa, že by zostalo niečo aj na spracovanie, je zrelý síce vzácne skoro, ale väčšinou nám ho stihnú obrať drozdi a my sa len namaškrtíme zopár plodmi. Poznáte niekto bohato rodiacu odrodu Zimolezu? Mám v sade nejaké... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 5.3.2018
Tak som Vladimíre neodolala a objednala na slov. Webe od Kiepenkerl,  Eva T
Rajčata 2018, 5.3.2018
Ja by som od AEV-VS neobjednávala, stačilo raz, nemám s nimi dobré skúsenosti spredvlani, to radšej profi balenie od Kiepenkerl.Eva T
Rajčata 2018, 5.3.2018
Čakala som, že niekto odpíše, sama som Orfeu F1 nepestovala, je určená predovšetkým na rýchlenie do sklenníkov, ani ju nemienim pestovať, najradšej z osvedčených hybridov mám Startky do sklenníka i na von. Eva T
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika