Příspěvky uživatele - 34.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zalepení soláru, 20.6.2019 Obsahuje fotku
přikládám obrázek
Zalepení soláru, 20.6.2019
dobrý den, začal mi protékat solár ve sváru viz foto. Tavná pistole nepomohla - voda si našla cestu... neznáte způsob? díky
Hrušeň - choroba?, 28.5.2019 Obsahuje fotku
dobrý den, koupil jsem na jaře 2 stromky hrušní a jeden z nich najednou vypadá takto - viz foto... nevíte co s tím?o co se jedná?děkuji
Děravé listy ředkví, 18.4.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu co nám žere mladé lístky - je to u ředkví a nějakého salátu (snad rukola?). mám obavu zda to nezlikviduje něco úplně... děkuji
Rouby jabloní - možnost koupě?, 27.3.2018
V Uh.Ostrohu měli pouze poslední 2 ks nějaké horší kvality pouze na prodejně, v E-shopu už nemají. Na moravu je to od nás daleko... ale mám slíbeno pár roubů od pěstitele, tak jsem plna očekávání. 
Stará jabloň s vlky, jak ji zachránit?, 22.3.2018 Obsahuje fotku
Tady je sice foto stromu po roubování, ale asi tak nějak se ponechávají i růst větve na zmlazeném stromu? S tím, že se jich může nechat trošku víc (alespoň se domnívám). Prostě, aby se vytvořila souměrná adekvátní koruna. Kvalitní postřikovač dosáhne... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 21.3.2018
Durancie má kulatější plody. Podle plodu by ten náš stromeček mohl být Hanita. A loni bylo opravdu sucho - ale anažila jsem se ji zalévat. Tak budeme doufat, že švěstky půjdou do budoucna od pecky a že nám prodali opradu Hanitu, kterou jsme tak... celý příspěvek >
Stará jabloň s vlky, jak ji zachránit?, 21.3.2018 Obsahuje fotku
Prosím, můžete někdo také sem nakreslit, které vlky tedy ponechat a pustit výš korunu? Budeme řezat tedy letos později a zkusíme zvýšit korunu a zapěstovat nové plodonosné dřevo, aby stom tolik netrpěl...  Děkuji za radu. PS foto je z... celý příspěvek >
Rouby jabloní - možnost koupě?, 20.3.2018
.. no protože na zahradě už není místo na stromek a roubování jabloní mi zatím jde dobře, už mi plodí Gloster naroubovaný na Kosmonautu, tak mne napadlo přiroubovat tam k němu i Macouna :) Ale třeba má jinou afinitu.. pak je i riziko, že vám někdo dá... celý příspěvek >
Rouby jabloní - možnost koupě?, 19.3.2018
Dobrý den, je možné si tady od někoho koupit rouby jabloní? Zajímá mne odrůda Macoun. Máte prosím někdo možnost sehnat???
Meruňka z pecky, 15.3.2018
Příroda je mocná čarodějka. Já bych ty předchozí příspěvky nepodceňovala. Jeden případ z mnoha může vyjít :)
Podnož pro meruňku, 15.3.2018
Prosím, můžete tady někdo popsat, jak vypěstovat meruňku z pecky špendlíku? Jak ošetřit pecku a kdy ji zasadit, jak a kdy roubovat, jestli rovnou na ten špendlík dát meruňku nebo mezi to ještě jiné dřevo, jak vysoko nad zemí se roubuje, kdy odebrat... celý příspěvek >
Meruňky a podnože, 13.3.2018
Takže Bergeron a raději na myrobalánu, aby měl šanci mít delší životnost? Koukala jsem že tady v okolí mají Bergeron jen na zelené ryngli   PS :  Vidíte, ohledně té robady píší že je i do okrajových oblastí - asi chtějí prodat... děkuji... celý příspěvek >
Meruňky a podnože, 13.3.2018
Meruňky a podnože - stále mi to vrtá hlavou. Na jakých podnožích budou ty staré, dobré stromy? Co se dřív nejběžněji používalo za podnož?
Meruňky a podnože, 13.3.2018
Prosím, máte někdo zkušenosti s odrůdou ROBADA???
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika