Příspěvky uživatele - 230.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vertiko, 6.6.2019
Prosim o radu jak stříhat vertiko.Ja striham na 2 čipky ve 4 patrech, mam revu 5 rokem a zda se mi ze malo rodi.Dočetl jsem se, že některé odrůdy se stříhají na 4 očka ve 4 patrech, prý je lepsi vynosnost.A jeste pokud ma květy tak za kolikátým... celý příspěvek >
Ostruziny beztrnne, 6.6.2019
Dekuji.
Nektarinka, 28.11.2018 Obsahuje fotku
Po 10 mesicich pridávám fotografií nektarinky.A uz cekam az zakvete a nenamrzne.
Narazena studna a cerpadlo, 27.11.2018
Chtel bych otevrit diskusi o razenych studnach a o systemech cerpani vody.A pripadne jednoducheho odmontovani na zimu.dekuji a prosim fotky.
Ruční studniční vrt, 27.11.2018
Dobry den, ta guma je nanytovanana na ten vrtak?Jaky je rozmer mezi vrtanou a idvadeci plochou neboli kolik je otevren ten kotouc?Prosim fota.Dekuji
Ruční studniční vrt, 27.11.2018
Taky bych pozadal o fotografii.dekuji
Ruční studniční vrt, 26.11.2018
Nemáte nějakou fotku.Děkuji
Ruční studniční vrt, 26.11.2018
Prosím o foto Děkuji
Ruční studniční vrt, 26.11.2018
Dal by jste víc fotek tohoto vrtáku do příspěvku.Chtě bych si ho vyrobit.Děkuji
Naražená studna, 26.11.2018
Nevíte jak na to? Vrtal jsem ručně studnu 180 mm vrtákem, narazil jsem na štěrk a ten se mi začal sesypávat, tak jsem tedy vyztužil vrt 160 plastovou kanalizační trubkou se zářezy a vrták jsem zmenžil na 135 mm, vrtal jsem ve štěrku.Vyvrtáno mám 4,40... celý příspěvek >
Javor z kulovitou korunou, 19.6.2018
Prirustky za rok byly 40 az 80 cm tak jsem vse ostrihal na 40 tak jak byl nejmensi vyhon.Ale po zalisteni jsem zjistil, ze prvnich 20 cm nenarasilo a dalsich 20 cm dal od terminalu ano dosel jsem k zaveru ze musim strihat jen o 20 cm prirustky.Proto... celý příspěvek >
Nemoc nejen jabloní, 2.6.2018 Obsahuje fotku
Na jabloni se mi objevily zasychajicí konecky listu, mam je i na boruvkach.Poradte co by to mohlo byt.Dekuji
Borovice nemoci, 5.3.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, mam mladou borovici a po nasazeni z kontejneru se mi na ni objevuji rezave jehlice hlavne v hornim patre ale i v plose stromu.Poradte co s tim, jak o ni pecovat co je to za nemoc..dekuji.
Nektarinka, 27.1.2018
Strom je stary 20 let vypestovany z pecky nektarinky (srdcova zalezitost)a nez jsem ho zmladil a snazim predelat na jine pestovani tak docela dost plodil kazdym rokem, ale k vuli mistu potrebuje jine vedeni.Ke kotlovite korune se muzu vratit vzdy... celý příspěvek >
Nektarinka, 27.1.2018
Mam tedy zakratit ramena a terminal.Kolik?A opakovat kazdy rok?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika