Příspěvky uživatele - 111.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kořenokvětka, 15.2.2020
Já mám panašovanou asi 10 listů. když pročítám jak se o ní starat tak jsem našla příspěvek nějaké paní co psala že když k ní přisadila vánoční kaktus tak od té doby roste daleko rychleji a kaktus kvete. A já ji přivezla a v knětináči byl i kaktus.... celý příspěvek >
Kořenokvětka, 14.2.2020
Tak jse Vám hlásím. Včera jsme byly v Praze u doktora a při té příležitosti jsem si koupila od důchodců co se mají stěhovat Tchýnin jazyk vysoký 130 cm. A paní mi jen tak k tomu přihodila dvě kytičky Klívii a Kořenokvětku panašovanou. Když jí... celý příspěvek >
Kořenokvětka, 8.2.2020
Těch 6 000,- bylo v korunách- tak to jsem hned zavrhla. Lída- děkuji na bozoši jsem koukala a mám ji zamluvenou. Moc děkuji za pomoc všem. Jana
Kořenokvětka, 5.2.2020
Moc děkuji za odpovědi. Jsem od Mladé Boleslavi. Bau nemá, eschopy nemají. Ale jestli ji tam mívají tak asi pockám a pohlídám. Našla jsem ji jen v jednom eshopu za 6000,- to nechci. Další měli za 60,-kč a po objednávce mi napsali že... celý příspěvek >
Kořenokvětka, 4.2.2020
Prosím o radu. Scháním Kořenokvětku nemáte někdo malou rostlinku nebo nevíte kde ji můžu sehnat? Konečně po letech jsem zjistila její název a nikde není k sehnání. Děkuji Jana
Nemoci slepic, 10.6.2019
Dobrý den.Předem děkuji za odpověď.Jsem rádá, že se mi někdo ozval.Slepic je 9+kohout.Kurník každý rok bílím hašeným vápnem.Hřady 2.Bidla dělal manžel dle doporučení na internetu.Chovám slepice už pátým rokem a nemám pocit, že by bidla... celý příspěvek >
Jaké rostliny vidíte na obrázku?, 24.4.2019
U stálezelených travin je v našich končinách dosti zúžený výběr. Myslím, že z výsledku zelená stěna + rostliny do polo až stínu + naše zimy budete zklamána - myšleno při použití venku. V zimní zahradě by to nejspíš bylo trochu o něčem... celý příspěvek >
Jaký je název traviny?, 24.4.2019
kvetoucí klásky patří Liriope muscari, tráva není skoro vůbec vidět - tak jen odhad : Nassella tenuissima (např. nižší kult. Ponny Tails) ta se často do květníků používá. Druhám tipem by pak mohl být Carex comans (kult. Frosted Curls), na něj je to... celý příspěvek >
Semenáč ořešáku - první plody, 3.12.2018
Asi před 20 lety jsme koupily pozemek na kterém jsou dva ořešáky. Jeden velký ale menší než jsou v okolí vzrostlé ořešáky. Ten plodí ořechy vzhledem Kameňáku ale jdou lépe loupat. Sousedka jsi ho kdysi prý půjčily od jezedaku při výsadbě u pole asi... celý příspěvek >
Nemoc růže, 31.8.2018
aby nedošlo k nedorozumění (reakce na " tedy v podstatě všechno"). Těsně pod místem, kde klacek střihnete, "nutíte" růži k vyhnání nových výhonků. Je začátek září, dá se předpokládat, že už nebudou tropy, snad bude i (s podzimem) pršet. Tam,... celý příspěvek >
Nemoc růže, 29.8.2018
Ještě doplnění k předchozímu příspvěku. Vlivem letošních dlouhotrvajících vysokých teplot spojených se suchem některé růže neudržely listy (zhnědnou, opadají).  Nyní by spolu se snížením teplot měly znovu obrazit. Dle fotky mi ale... celý příspěvek >
Nemoc růže, 28.8.2018
na růži se dle mého podepsala kombinace tří nepříznivých faktorů 1. zhnědlé listí je důsledek a) vysokých teplot a b) přehuštěného keře. 2. dle větvičky na růži máte i korovou spálu. -- o jakou růži se jedná? příp. typ... celý příspěvek >
Okrasné trávy v trvalkovém záhonu, 13.6.2018
P.S: - šly by použít i miscanthusy, ale některé mají vyšší nároky na vláhu. Bez zalévání jsou z nich nerosty. - odlišnosti habitu, rozrůstavosti. - většinu mám v záhoně 8 - 10 let, již před několika lety by někt. z nich zasloužily zmladit... celý příspěvek >
Travina na obrázku, 13.6.2018
Jedná se o silně semenivou trávu, nepříjemně se zbavuje mláďat (listy řežou). V tomto případě doporučuji kultivar Palava, je sterilní. Květa
Okrasné trávy v trvalkovém záhonu, 13.6.2018
Jen podotknu - ono také záleží na tom, jak si vlastně prérijní výsadbu představujete a jaké podmínky bude mít (tzn. občas zaleju vs. jsem ve srážkovém stínu a pod.) Třeba u mne se panica (některá) projevují v suchých a horkých létech tím, že si... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika