Příspěvky uživatele - 104.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím doporučte cuketu, 7.2.2019
Pravidelně pěstujeme zelený startgreen F1 - roste keříčkově, ale i tak potřebuje dost místa okolo a tyč ke kořenům jako označení, kam zalévat. Podobný byl i ambassador, letos chci zkusit gambit F1, má bý odolnější vůči chorobám. Dále pěstujeme... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 4.3.2018
Za fotku Idealu ruku do ohně nedám, není to hybrid a semena jsem jako Ideal dostal. Fantazii mám z koupených semen fy Opal - teď vidím, že jsem udělal chybu v úvodním statusu a přirkl ji firmě Florian - a můžu jen doporučit. Jsou to velké,... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 4.3.2018
Při pohledu na vaše fotky vzpomínám s nostalgií na trh v Razgradu a na zahrádku naši i sousedů a přátel. Co vím, tak většinou sázeli po dvou rostlinách ke kůlu a nechali růst do těch dvou metrů i výš, někteří nechali dokonce cca v polovině rostlinu... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Bohužel k tomu nemohu nic dodat. Když jsem chtěl pro sebe vytipovat nějaké nové odrůdy, tak jsem sledoval podobné bulharské diskuzní fórum jako toto, ale ani tam nikdo stаré odrůdy neřešil. Většinou se jen shodovali v tom,... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Kdysi v začátcích mého zahrádkaření jsem koupil v tržnici sazenice Stupického spolu s Tornádem, ale u mne se mu příliš nevedlo a ani nezrálo o mnoho dřív než to Tornádo. Jedna rostlina dokonce měla dost pozdě jen pár malých rajčat, takže... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Platilo pro Akelacz
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Pěkné! Přibližně takto vypadá a váží Fantazia. Mně hybridy vyhovují pro svou vyrovnanost vlastností a plodnost. V Razgradu "sousedské" druhy byly vesměs spíš oválné ale stejně velké. Kapie mám jen ve skleníku, venku pouze Slovakii a rajčiny (kamby).
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
U mne v Praze jako první zrál Start a Prekos + Rugby prakticky ve stejném termínu a podobně Rila zrála stejně s Tornado, Tipo a Toro. Pozdnější byla Fantazia, Paulina a Ideal spolu např. s italskou Red pear a San Marzano II. Pozdní byl... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 2.3.2018
S tím nemám zkušenost, tady se jedná o zahrádkaření a druhy, které nejsou příliš vhodné pro masovou produkci a přepravu a jak postřikujeme nebo nepostřikujeme je na naši volbě. Pokud vím, tak se sem bulharská rajčata nedovážejí a ani nevím, jak na... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 2.3.2018
Ano, ten až fatalistický přístup k tomu, jestli přijde mana (plíseň) nebo se urodí, znám dobře. :-) Myslím, že i kvůli tomu prof. Georgiev šlechtil rajčata na odolnost proti chorobám. Byl jsem v Razgradu 5 let, předtím každoroční návštěvy (se ženou... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 2.3.2018
 Rugby bylo vyšlechtěno z Prekosu a je IMHO lepší, pěstoval jsem oboje. Já jsem naopak od nehybridních semen přešel na hybridy. Proti gustu... Těžko ale od firmy, která se dlouhá desetiletí specializuje na šlechtění rajčat,... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 2.3.2018 Obsahuje fotku
Přidám ještě další fotky.
Bulharská rajčata 2018, 2.3.2018
Nevím k čemu nejlépe přirovnat snad něco mezi Start a Summer cider. Má plnou chuť, šťávu pouští teprve při zakousnutí.  Druhy jako Tornado, Tipo jsou proti němu IMHO fádnější. Když se rozkrojí, tak je v řezu hodně masité s tmavě... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 2.3.2018 Obsahuje fotku
Ještě připojuji fotku Rugby u mne na zahrádce v Praze.
Bulharská rajčata 2018, 2.3.2018
Jsem si jistý, že Geosem select má zájem semena posílat, dokonce mají zastoupení na Slovensku. Komunikoval jsem s nimi, protože se o semena zajímal můj známý. Psal jsem jim bulharsky, ale určitě skousnou i angličtinu a objednávce... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika