Příspěvky uživatele - 68.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 3.3.2018 Obsahuje fotku
Moje kvitnúce rajčinky by už potrebovali otužovať do sklenníka, tak čakáme na oteplenie zatiaľ za oknami, Maglii Rose už pekne rastú plody, aj TomatoberryF1 a Stupické už zasadá, Sleeping Lady rastie plod pomalšie, rozkonárila sa a nahadzuje veľa... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 3.3.2018 Obsahuje fotku
Anna Russian vlani v kvetináči perfektne rodila už od júna Eva T.
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Díky, Vladimíre, do budúcej rajčinovej sezóny je ešte času dosť, uvidíme, aká bude tohoročná, či ešte objavíme nejakú skorú okrem Anny Russian. Eva T
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Rumunské sú, vyskúšajte, ale tá Saint Pierre je stará francúzska kríčková paradajka Eva T
Bulharská rajčata 2018, 3.3.2018
Z detstva si pamätám(60-te roky) chuť bulharských rajčín a zeleniny od jedných pestovateľov Bulharov- žijúcich v Novom Meste n. V, keď som tam bývala u tety na prázdninách, boli veľmi uznávaní. Odvtedy to mám zafixované. Rada by som do budúcna... celý příspěvek >
Bulharská rajčata 2018, 2.3.2018
Vyzerá pekne, a ako chutí? Možno na budúci rok zaradím na skúšku aj nejaké bulharské, bývajú vysadené na pokusných políčkach na Agrokomplexe v Nitre, musím si ich tento rok lepšie všimnúť. Eva T.
Bulharská rajčata 2018, 2.3.2018
Vladimíre, inak slovenská internetová stránka semenarstvo.sk ponúka aj tieto bulharské hybridy z Geosem a  o.i.aj od Seva Moravia a Vilmorinu Eva T
Rajčata 2018, 2.3.2018
Vladimíre, ktoré z tých španielskych biftekov ti najlepšie chutia? Máš tu riadny výber, podobne ako veľkých srdcí.  Ja budem tento rok porovnávať chuť týchto oranžových, príp. viacfarebných: Orange Russian117(zišli nakoniec 2 semienka), Orange... celý příspěvek >
Rajčata 2018 - semena, 1.3.2018
Vladimíre, mne sa celkom ten Mongolskiy Karlik páči, mám tiež 3 korene som zvedavá, ako bude rodiť,1 dám asi do sklenníka, 1 do nádoby a 1 potom presadím von, vyzerá pekne mohutne a zrejme sa bude rozrastať hodne smerom do šírky, už teraz vyháňa... celý příspěvek >
Slimáci 2018, 1.3.2018
Ejha, aj takí susedia existuju? Keďže máme doma 2 psích poľovníkov, chodíme miesto kačiek po večeroch v sezóne loviť slimákov za vlhkého počasia s baterkou a nastavovať im všelijaké pasce.Skúste na jar 2- 3 týždne pred výsadbou, kde budete dávať... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 1.3.2018
Predvčerom navečer som potrebovala hlinu na primiešanie do substrátov, keďže vonku bola na kosť-10 cez deň a-15 v noci. Bola som milo prekvapená, že v tom starom zapustenom sklenníku nebola pôda zmrznutá a teplota tam bola niečo pred 17h ešte plus 5... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika