Příspěvky uživatele - 192.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2018, 27.2.2018
Tuto diskusi jsem našel, protože mám naopak špatnou zkušenost s odrůdou paprik Rubinova. Loni mi špatně vzcházela i špatně rosliny šly. Přitom Superamy na vedlejším záhonu byla obsypaná plody a vzešla všechna semena. Letos už mi u odrůdy Superamy... celý příspěvek >
Vyhrabat jehličí nebo ho ponechat?, 22.8.2017
Děkuji za reakce a rady. Právě tak se mi ta půda jeví, chudá jílovito hlinitá navíc je prorostlá kořeny a rytí v ní je téměř nemožné. Manžel navrhuje z větší části to jehličí odstranitna zbytek vysapat aspoň 3 pytle rašeliny tu v pravit do půdy. z... celý příspěvek >
Vyhrabat jehličí nebo ho ponechat?, 20.8.2017
Vykáceli jsme v zahradě vzrstlé smrky, které po sobě nechaly cca 10 cm vrstvu jehličí. Prostor mám v plánu osadit kyselomilnými rostlinami - vřesy, borůvky, hortenzie. Poraďtve zda se jehličí zvětšího zbatvit a nebo jej ponechat na místě s tím, že... celý příspěvek >
Zahradnictví zoja, 14.8.2017
Zahradnictví nedoporučuji.objednával jsem ostružiník Navaho-beztrnný, ale asi mají špatného zahradníka, nebo lempla v expedici.došel ostružiník, ale určitě ne Navaho a trnů má, že se de něj nedá sáhnout.
Řez mladé višně, 20.3.2017
Ano máte pravdu, jak ten čas letí, byl nasazen napodzim 2015.Ale co teď s ní, poradíte??
Řez mladé višně, 20.3.2017 Obsahuje fotku
Ještě jedna foto
Řez mladé višně, 20.3.2017 Obsahuje fotku
Na podzim jsem zasadil tuto višeň,má podle mně celkem pěknou korunku, tak bych rád dostal radu, jak moc ji zakrátit, či vůbec.Na podzim jsem s ní nic nedělal.Jirka.
Pěstování hortensie, 13.7.2016
Hledala jsem právě tuto reakci. Už dva roky naše hortensie nevykvetla.Předtím asi deset let každý rok. Loni jsem si myslella, že poupat avyžrali mravenci.Ale letos opět nic.Takže nestříhat?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika