Příspěvky uživatele - 187.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Paprika Rodrigo, 22.7.2018
Nádhera, všiml jsem se, že ty žluté papriky hodně pěstují i Maďaři (ytb), moc jsem jim nevěřil, ale vyzkopušel jsem z krámu a docela voněli, ty domácí musí být ještě lepší, která nejvíce voní při vaření, jestli jste už zkoušel, když tak dejte... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat a paprik - 2018, 22.7.2018
Nevím jestli je to reakce na mě, ale já na eBay.
Rajčata 2018, 20.2.2018
Také jsem asi před 10 roky zkoušel odrůdu Pedro, ale jen 1 rok protože je to takové supermarketové rajče. Je sice odolné praskání, je pevné snáší určitě dobře přepravu, ale chuť nic moc. Raději bych doporučil odrůdy Start, Tornado nebo Uragan.... celý příspěvek >
Plevel v travniku, 5.4.2017
Já si dovolím Standovi oponovat v určení plevele: na rozdíl od něj si nemyslím, že je to něco z čeledi hvězdnicovitých (Asteraceae - zmíněný jestřábník či pampeliška apod.) Podle mého názoru je to z čeledi brukvovitých, tedy z příbuzenstva řepky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika