Příspěvky uživatele - 120.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jedná se o plíseň okurkovou?, 15.6.2023 Obsahuje fotku
Viete mi prosím napísať či sa jedná o pleseň uhorkovu? Alebo iba chýba vápnik ako v predchádzajúcej otázke..v prípade plesní ako prosím zachrániť uhorku? Premýšľal som listy obtrhat nechať nanovo vyrásť a urobiť zálievku cuprotonic.. Netuším ale... celý příspěvek >
Ide to aj (ne)chemicky, 28.8.2019
Aladdin su min. 2 rozne odrody. Vy potom 100percent nemate tu rusku odrodu, ta ma prvotriednu chut, mimoriadne pevne chrumkave bobule. Jej slabinou su huste strapce a to zvysuje nachylnost chorobam. Preferujem kvoli tomu Galachad
Asimina Triloba, 19.2.2018
Prima mi zreje obvykle v strede septembra.
Asimina Triloba, 19.2.2018
Takmer Zahorie, 260 m.n.m. Mraz Asimine nevadi, neskore odrody ale nemusia stihnut dozriet na jesen ked pride skoro ochladenie, preto radsej skore. Prima mi dozrela vzdy.
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 19.2.2018
2 mesiace je hodne, ale ked sa nepokazilo, pridanim kapusty ktora kvasi by to mohlo teoreticky nastartovat, vyhodit to mozete aj po tomto pokuse (ak to nepomoze). Musi to byt cele ponorene, sol 15g/kg, okolo 20C pri zakvaseni. Kapusta na kvasenie... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika