Příspěvky uživatele - 104.28

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostružina Karaka Black, 18.2.2018
Moje nulová zkušenost s Karaka Black. Na podzim jsem zasadil sazenici této ostružiny. V listopadu začali na mém pozemku demoliční práce a já zjistil, že přímo na tuto ostružinu mě bagr posadil betonový panel. Dva dny mě trvalo, než jsem se zbíječkou... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2018?, 18.2.2018
Nikdo se k tomu letos nemá, tak zakládám každoroční rubriku. Jak jste na tom letos? Už je ostříháno? Co strašení meteorologů na příští týden? Snad jim to zase nevyjde.
Řez mladé Redhaven, 18.2.2018
Jsem začátečník amatér. Na podzim jsem zasadil tři kusy broskvoní(Favoritta Moretini, Redhaven a Cresthaven). Z toho už je vidět, že jsem v tomto oboru laik. Dodatečně jsem se dozvěděl, že broskvoně se sázejí na jaře. Uvidím, zda mě nějaká broskvoň... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika