Příspěvky uživatele - 183.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018 - semena, 28.2.2018
Krásne to máš Vladimír na tom okne vyšpekulované, aj mne by sa také niečo zišlo.Tuším máš v pozadí aj nejakú uhorku. Ako vyzerá tvoj Mingolskiy Karlik? Môj je riadne rozložitý. Eva T  
Rajčata 2018, 26.2.2018
Určite nie, firma Ovozela si len chráni zejme správny názov odrody a možno chce takými "poslovenčenými" názvami(Medulienka, Hranáčik, Čerinka, Koktejlka, Strapáčik, Bobulienka) pritiahnuť spotrebiteľov ku kupovaniu rajčín pestovaných na slovenských... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 25.2.2018
A viete aj skutočný názov Bobulienky? Farma Bruty si ju len tak pomenovala, ale bolo by dobré, keby uverejňovala Ovozella aj pravé názvy odrôd.Napr. zo začiatku Kameničany zverejňovali, že Medulienka je Juanita F1 a Hranáčik je Sweetelle. teraz som... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 25.2.2018
Mám ešte   originál semená Brandywine od Sluis Garden expirácia 2019, môžem pár poslať. Eva T
Rajčatový hokus pokus - průběh, 25.2.2018 Obsahuje fotku
Milane, keby mala rastlina sucho, to by si hneď zbadal, vädla by odvrchu, rajčine sucho až tak nevadí, ak má nedostatok vody,  zavädnú najprv vrchné- najmladšie lístky- po zaliatí sa rastlinka rýchle spamätá, Aj po prepikírovaní je treba so... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 24.2.2018
Pekné počítanie a tiež veľký výber odrôd. K tomu Stupickému- kedysi som ho pestovala ako tyčkové- poctivo vylamovala zálistky-úroda moc nič a odišlo ako prvé. Prestala som ho pestovať a jeho renesancia nastala u mňa pred 2 rokmi- začala som... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 24.2.2018 Obsahuje fotku
Pridávam foto prvých malých zasadnutých plodov 2 nádejných druhov pre skoré pestovanie v kvetináči, hoci aj za oknom. Eva T
Rajčata 2018, 24.2.2018
Tak som vyselektovala zo 120 druhov semien, ktoré mám k dispozícii, že v r. 2018 budem pestovať tieto (niektoré len po 1 koreni pre porovnanie, osvedčené po viac- veľmi ťažké rozhodovanie- vychádza mi to 170 koreňov): Kríčkové(det.): Bison,... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 24.2.2018
Podľa mňa ich máš preliate a možno aj nejaké hubvé napadnutie-každopádne tie listy odstráň vylomením, už rovnako nespľňajú svoju funkciu.Eva T 
Rajčata 2018, 20.2.2018
Pane Vimone, obdivujem vždy vaše rajčiny v nádobách, aký substrát miešate ako riešite zalievanie, keďže sadíte 2-4 korene do nádoby. Tento rok by som chcela takto vysadiť viac koreňov pod strieškou vo dvore, na záhonoch mi vlani 2 krát zdevastovali... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 20.2.2018
Ja sírne knôty používam teraz v predjarí už 3. rok v pohode proti prezimujúcim hubovým chorobám, čerň listov sa síce objaví koncom augusta, ale plodom už neuškodí. Tiež by som vám doporučila do sklenníka skoré Startky, alebo Uragán. Eva T
Kde objednáváte semena rajčat?, 20.2.2018
Šejk, Denár, Scatolone, San Marzano majú bežne u nás v obchodoch (napr aj v Tescu) S.M. Lungo mám z angl. eshopu.Eva T.
Rajčata 2018, 20.2.2018
Kto používate pri presádzaní sadeníc rajčín do substrátu aj popol z dreva a v akom množstve, aby to nespálilo korienky?  Ja som ho doteraz iba vysýpala na porýľované záhony, ale kdesi som tu čítala,  že sa môže primiešavať aj do... celý příspěvek >
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 19.2.2018 Obsahuje fotku
Vykvasiť by mala všetka zelenina,  pri 20 stupňoch, pokiaľ nie je presolená, musí byť nadrobno nakrájaná, ak obsahuje určité percento cukrov (napr pridať mrkvu al. cibuľu) Ja robím pickles z všelijakých zmesí Zelí(slov.kapusta), karfiol,... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 18.2.2018 Obsahuje fotku
Z výsevu 3. 1.2018 pokusní trpaslíci - zľava do prava : Golden Dwarf Champion, Mongolskiy Karlik, Blazing Beauty,  Pink Passion, Arctic Rose a ešte k tomu na porovnanie Tamina a celkom vpravo Anna Russian. Veľmi pekne vidieť, aký majú odlišný... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika