Příspěvky uživatele - 188.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Simonit&Sirch zkušenosti, rady, návody, 29.8.2019 Obsahuje fotku
samot - to tě bude zajímat: Guyot: l'impostazione della ramificazione. taktéž jsem blízko Polska - okres Jeseník a zabývám se pěstěním PIWI odrůd 
Doporučte moštovou červenou odrůdu vinné révy PIWI, 23.3.2019
Refraktometr mi měří naprosto přesně a moštoměrem se měří filtrovaný mošt, jinak si moštoměr taky umí vymýšlet. :-D 
Co vaše réva 2019?, 14.3.2019
I kousek od nás na severu je pěkný vinohrad :-)  Winnica Petr
Co vaše réva 2019?, 14.3.2019
Jesenicko: Ostříháno a našupáno do množárny, 20 PIWI odrůd. Petr
Papriky 2018, 18.2.2018
Vzhledem k tomu, že stále ještě nemám skleník, páč stále vypočítávám energetickou náročnost na plnou automatizaci, mne napadá dotaz. Proč všichni vyséváte papriky tak brzy? Máte je do skleníku? Vždy mi stačilo nakličovat až koncem února, abych měl... celý příspěvek >
Kdoulovec - roubování, 10.5.2017
Prosím někoho znalého či ochotného o radu. Na co lze naroubovat kdoulovec japonský? Rád bych vytvořil kulovitou korunku kdoulovce na dvoumetrovém kmínku. Tak, aby to za pár let nechcíplo. Díky předem za jakékoliv postřehy. Petr
Dřezovec trojtrnný, 10.5.2017
Před dvěma lety jsem vysel 5 semen dřezovce. Vzešly 4 rostlinky. Současný stav je takový, že tři rostliny jsou půl metru vysoké a silně otrněné a jedna je tři metry vysoká a zcela bez trnů. Obě zimy přežily bez ochrany a bez úhony. První zima byla,... celý příspěvek >
Co říkáte na tento barbarsky poškozený ořešák ze školky, 31.3.2017
Obhajuji dotaz pana Rábka takto: Pan Rábek (dle mého) reagoval (ovlivněn) na "vyblitý mýtus" o rozvoji kořenové soustavy ořešáku. Takže by mne spíše zajímalo, kdo rozhodnul o tom, který kořen poroste a který neporoste z osekaného kořenového... celý příspěvek >
Jakou vybrat vinnou révu, 19.3.2017
Tak. A líp už poradit nepůjde. 
Jakou vybrat vinnou révu, 19.3.2017
Určitě bych zkusil Solaris. Je tu pěkné téma.
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 17.2.2017
Asi jsem to přehlídl v nějakém delším příspěvku, ale tohle moc pomůže.  Díky. :)  Tak jdem na to. ;)  Petr
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 12.2.2017
Chci zkusit Rockwool, ale jak velký kostky? Jestli jsem to někde nepřehlídl. Poradí někdo jakou velikost vybrat pro jednoočkové řízky?  Petr
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika