Příspěvky uživatele - 182.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ake su motorove pily Oleo-Mac?, 11.9.2009
V roce 2006 jsem koupil Na chalupě jsem řezal dříví a po chvíli řezání jsem zjistil, že řetěz není mázán. Okamžitě jsem pilu zastavil a vyčistil. Po odkrytí krytu pro montáž lišty s řetězem jsem se podíval, zda nezjistím závadu sám (nic dalšího... celý příspěvek >
Nevítané včely, 2.7.2008
Minulou neděli k nám na chatě přiletěl roj včel. Vypadalo to, že hledají škvíry v tvárnicích a pod krovem kde by se usadily. Zapálil jsem kolem chaty 3 kouřící ohýnky ze slámy a 3 hodiny vytrvale dýmil. Naštěstí je to odradilo a odletěly.
Strunová kosačka Noell, 17.6.2008
noell ma vlastni stranky (noell.cz), pokud nenajdete informace tam, jsou tam kontakty kam by se dalo zavolat nebo poslat mail
křídlatka, 28.5.2008
V lese jsem objevil křídlatku (asi českou). Kdybych několik mladších rostlin přesadil na zahradu, dokážu z ní kosením udržovat živý plot?
Křovinořez ABG 430 HB - strunová hlava, 19.5.2008
hlavu jsem reklamoval, ale jedine co udelali, ze vymenili stredovou civku, kde byly ulomene plastove ocka, nicmene ja sam jsem vice natahnul (napruzil) pruzinu a slava zafungovalo to - spotreba struny se snizila, odviji se opravdu jen na poklep
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika