Příspěvky uživatele - 32.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Silná kosačka... skúsenosti, 14.2.2018
Pokud sekačka nemá benzínový kohout, je dobré ho jím dovybavit a je po starostech.Zavřu kohout, vyjedou benzín v karbeci a na zimu dám do nádrže pokud tam nechám benzín (a to nechám)trochu toho aditiva a Honda si jen mlaská.Nový b&s už je prakticky... celý příspěvek >
Vapka, 14.2.2018
Mám dobré zkušenosti s vapkou od stihlu, když pominu další argumenty-servis, dostupnost případných dílů, renomé značky.Zvažoval jsem i vyšší model od karcheru, základ nebrat.
Jak mulčuje Stiga TWINCLIP 50 SB?, 14.2.2018
Twinclip je zatím to nejlepší co jsem měl-naseká to na menší kusy už při prvním seknutí, takže následné mulčování je fakt paráda.Jediný co se tomu vyrovná je obdobný způsob u Hondy, která používá ve vyšší řadě sekaček dva nože.Navíc i náhradní kudla... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika