Příspěvky uživatele - 96.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o určení odrůdy, 11.2.2018
To je fakt, nema to nic spolocne so starkimsonom. Tiez by som rad vedel o co ide. OK, google search, uvidime ci sa podari najst
Prosím o určení odrůdy, 11.2.2018
Dobry den, Presne tutu odrodu mam tiez na zahrade, vo vyske 600mnm, sadil ju otec asi pred 20 rokmi, hovoril, ze sa jedna o odrodu starkinson, podoba sa ale.nie som si.celkom isty. Velmi chutna odroda. Neviem ako u Vas ale u mna tie najvacsie... celý příspěvek >
Staré jabloně - zničená kůra, o co jde?, 25.1.2018
Tak ako napisal Stachys, jedna sa o rakovinu, nektriova rakovina jabloni. Na internete je o nej vela pisane, povod choroby, ochran atd.
Staré jabloně - zničená kůra, o co jde?, 24.1.2018
Dobry den,  Nie je dost dobre vidno na obrazku ale podla mna sa jedna o primarne napadnutie jablone hmyzom a nasledne sekundarne napadnutie stromu vtakmi - datel pozierajuci hmyz. Odstranit poskodenu koru a zatriet voskom.  Tiez... celý příspěvek >
Mohu roubovat třešeň, 24.1.2018
Uz asi poslednych 5rokov nevrublujem, nemam uz kde sadit. tych okolo 100stromov staci a dal som sa na pestovanie drobneho ovocia, aronie. Okres Poltar, dost vysoko okolo 600mnm, podhorska oblast, posledne roky dost mizeria. Minuly rok sme mali... celý příspěvek >
Mohu roubovat třešeň, 24.1.2018
Dobry den,  Vhodna doba pre vrublovanie je ked zacina prudit miazga, zalezi od polohy marec, april.  Je potreba odrezat vruble, uz tera, z, dec, januar, najlepsie z juznej strany stromu, hrubka asi ako tuzka, mozu byt aj trochu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika