Příspěvky uživatele - 154.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o určení odrůdy, 13.2.2018
Už delší čas plánuji zeptat se na zdejší diskusi, co mám na zahrádce za odrůdu, která všem tak chutná. Na podzim jsem nafotil jablka a nyní, když jsem hledal fotky,  nenašel jsem je. Mám spoustu fotek na fleškách. Ale našel jsem jinou fotku, tu,... celý příspěvek >
Prosím o určení odrůdy, 12.2.2018 Obsahuje fotku
Děkuji všem za odpovědi, tento příspěvek je pravdě asi nejblíže. Při hledání na netu jsem našel tuto fotku Diadému. Zbarvení, tvar plodu, stopka a hlavně ojínění jablka mi připomínají moji neznámou.
Prosím o určení odrůdy, 11.2.2018 Obsahuje fotku
Jabloň jsem koupil před 20 lety ve školce, kde mně místo Zvonkového prodali Gloster a tato odrůda měla být Bláhovo oranžové. Na podnoži MM 106 měl strom 5 m v průměru, odolný vůči strupovitosti. Jablka se dala jíst hned po sklizni, za dva týdny byla... celý příspěvek >
Určení rostliny?, 12.11.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, pomůže někdo určit rostlinu na fotografii? Děkuji.
Co je to za keř?, 12.11.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, pomůže někdo určit keř na fotografii? Děkuji.
Co chybí borovicím a tisu?, 28.9.2017 Obsahuje fotku
Tis
Co chybí borovicím a tisu?, 28.9.2017 Obsahuje fotku
Další foto.
Co chybí borovicím a tisu?, 28.9.2017 Obsahuje fotku
Zdravím všechny pěstitele. Poradí někdo co se děje s borovice a co chybí tisu? U borovic bych změnu barvy jehlic přikládal k obnově jehličí, ale vzhledem k tomu, že mi už jedna borovice odešla, tak jsem tuto možnost zamítl. Tis jsem přesadil v létě... celý příspěvek >
Bílá ředkev, 27.7.2011
Čím je způsobena hniloba uvnitř bílé ředkve.Na první pohled zdravá ředkev po rozlomení je uprostřed hnědá.Díky za postřehy
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika