Příspěvky uživatele - 67.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grilování na skle - nová dimenze, 10.2.2018
mně se tenhle nápad líbí a moc. Nechám si říznout žáruvzdorné sklo a vyzkouším. Mám asi 6 druhů grilů, lokomotivu, tak to vyzkouším, dám to pod ten rošt, pak jsem měla dva plynové, ale to mi přijde otravné čistit lávové kameny, dokupvat a nakonec se... celý příspěvek >
"Exotičtější" lák pro maso na uzení?, 10.2.2018
Javorový sirup i med jsou v podstatě konzervanty, takže se tpho neboj. Med se dává místo cukru např., aby maso neztratilo pěknou barvu, když se nedává praganda.  Já ji nedávám nikdy!! Když už si pro sebe dělám něco dobrého, nebudu to kazit... celý příspěvek >
Elektrická udírna Anuka - viz předchozí diskuse, 10.2.2018
kdo vyzkoušel maso uzené klasicky dřevem a maso uzené v elektrické udírně,  nikdy nepoznal rozdíl. Mám udírnu za 20 000, maso se v ní dá udit jak studeným kouřem cca 25°C, tak horkým kouřem,  maximální teplota je 120°C, ale to už můžu maso... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy jabloní - jaké to jsou?, 3.9.2015
Máme na zahradě stromy 2,kterým 50 let říkáme kočičák. Až jsem tu měla návštěvu z Kanady, tak ze strejdy b´vylezlo, že děda to věděl-že je to Sládě Adamovo... jsou to šťavnatá, moc dobrá a hodně sladká jablka... ten strom byl před 55 lety už... celý příspěvek >
Aeschynanthus - opadávají listy, 29.10.2014
Dobrý den, prosila bych zde přítomné odborníky o radu. Loni jsem si v Hornbachu koupila Aeschynanthus japhrolepis. Doma mi začal opadávat, ale ne moc a dokonce po nějaké době v zimě vykvetl. Přes rok opadávání lehce ustalo (opadával méně), tvořil... celý příspěvek >
Poradíte s názvem pokojové rostliny? Je to pepřinec?, 4.5.2014
Dobrý den, je to nematanthus salou. Mám jej taky doma, ale ještě mi nekvetl. Jitka
Menší dřevěná udírna, 16.3.2011
Dobrý den, vaše udírna je nádherná! Mohl by jste mi prosím vložit nějáké nákresy popřípadě nějáký postup pří práci? Předem děkuji s pozdravem Jan Ertelt.   spurs@seznam.cz
Přesazování hortenzií, 28.6.2010
Dobrý den, jelikož jsem zahrádkář začátečník tak potřebuji poradit s přesazením hortenzií na zahradě, Za radu předem děkuji.
Papriky a výška květináčů, 10.6.2009
No vezmu suchý štěteček a postupně trochu pošmudlám v těch kvetech jeden po druhém. Ono možná stačí i jen tím květem zatřepat a je trochu videt jak se kolem ve vzduchu zapráčí pyl a i to se dostane k těm ostatním květům. Ale štětečkem je to asi... celý příspěvek >
Papriky a výška květináčů, 10.6.2009
Nee, mám je stále vevnitř na parapetu, občas jim otvírám okno. Jsem v 7 patře, tak by to byl problém je vystrčit ven a balkón nemám.
Papriky a výška květináčů, 7.6.2009 Obsahuje fotku
Po týdnu zase trošku povyrostly :-) a ty fialové se vybarvily. Ani to nehnojim, jenom sem tam do zálivky dam trochu tekutého hnojiva. V těch samozavlažovacích květináčích to má ale pořád malinko vlhkou půdu a to se jim asi líbí. (také čtětečkem... celý příspěvek >
Papriky a výška květináčů, 3.6.2009 Obsahuje fotku
Zkusim připojit obrázky, 30.5. už jsem měl šikovné asi 5cm velke papričky.
Papriky a výška květináčů, 26.5.2009
Já mám samozavlažovací kvetináče, hliny je tam asi 20 cm. Rostlinka je dneska krásná a uz se ukazuji male papričky. Mám to na okne na jižní straně, nikdy dříve jsem to pestovat nezkoušel. Myslim ze je tam hliny dost a ze to vyjde. :-) Libor
Banánovník - Musa, 1.1.2007 Obsahuje fotku
Praskají mi listy a nevím proč. Může mi někdo poradit?
Mango, 1.1.2007
Ráda bych se zeptala, do jaké zeminy zasadit jádro z pecky manga, které mi vyklíčilo a zda ho dát do hlíny celé. Děkuji za odpověď.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika