Příspěvky uživatele - 28.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Začátečníci a papriky, 10.2.2018
Zdravím všechny, snad vám nebude vadit další zacatecnicke téma ale tentokrát o paprikach. Viděla jsem mnoho způsobů. Perlit+substrat na vysev. Samotný perlit. Samotný substrat. Jiffy tablety. A protože jsem se ještě nerozhodla pro to pravé... celý příspěvek >
Začátečník - rajčata, 1.2.2018
Děkuji moc za milé a srozumitelně vysvětlené komentáře!:) Každopádně nikde jsem nenašla vysvětlení proč by jiffy tabletky nebyly to pravé ořechové na rajčata :) pokusím se jeste nejake info dohledat. Inu, objednala jsem si dle mě pro začátečníka... celý příspěvek >
Začátečník - rajčata, 1.2.2018
Zdravím! Poprvé jsem rajčata pěstovala minulý rok. Dostala jsem sadicky a nějaká seminka našla v rajcatku, které mi chutnalo.Moje starost o rajčata byla jen zalévání, ikdyz byla dobrá, jejich výnos nebylo to pravé ořechové. Tento rok bych... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika