Příspěvky uživatele - 174.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámý strom, 7.2.2018
Kalina
Co by to mohlo být?, 29.8.2017
Podle plodů nějaký jeřáb. Ale chybí mi tam pilový okraj listů. Roste to u nás nebo nějaká cizina?
Strom z Chorvatska, 13.9.2016
Děkuji všem za detektivní práci! Asi máte opravdu pravdu. Pro zájemce, viděl jsem je kousek od Zadaru. A pro ještě větší zájemce, tak v zahradnictví na výpadovce směrem na Nin mají veliký dospělý strom.
Strom z Chorvatska, 31.8.2016
Tak to se obávám, že jsem v koncích když ani guru neví :o)
Strom z Chorvatska, 31.8.2016
Možná plody, ale listy nemá zpeřené.
Vajgélie pěstování, 30.8.2016
To že 3 rostou a jedna ne je divné. Viděl bych to na nějakou chybu v sazenici. Jinak vajgélie výborně obrážejí a bez problémů se i řízkují. Proti komerčně prosazované netkance s mulčem hlasuji všemi deseti. Netkanku uznávám jen pro zeleninu, kdy... celý příspěvek >
Neznámý strom, 30.8.2016
To jsem blázen. Podle asymetrické báze listu jilm, ale podle plodů habr :-)
Pomoc s identifikací stromu, 30.8.2016
Sázím na Acer platanoides 'Palmatifidum'
Strom z Chorvatska, 30.8.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den. Poznáte prosím někdo tento strom, na který jsem narážel celkem často na zahradách v Chorvatsku? Děkuji.
Identifikace keře, 9.4.2015
Paeonia obovata?
Identifikace keře, 9.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. Vůbec mě nanapadá, co by to mohlo být za keř. Pomůžete? Díky.
Neznámý keř, 8.7.2014
Nedávno jsem to taky řešil. Najde se skoro všude jako keř sázený na dálnici uprostřed mezi svodidly.
Pomůžete určit tento strom?, 14.3.2014
Oni ty 3m sněhu jsou právě ideální a krásně ho tím chrání. Josef tady píše o Hradci Králové, kde právě sníh není a jsou tam holomrazy. Já tam mám chalupu a letos mám sekvojovec objednanej. Jdu do toho rizika. Odvážném štěstí přeje :o)
Tisy a krtek(?), 14.3.2014
Tohle nebude dělat krtek. Krtek dělá samostatné hromádky, tohle jsou chodbičky a bude to nejspíše hraboš. A na něj pozor, rád užírá kořínky. Už jsem pár stromků vytáhnul a vypadaly, jako tam byl zaražený jenom kolík.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika