Příspěvky uživatele - 234.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mantet, 4.8.2020
Máte krásne plody na Mantete pan Mičurin. Na akej podnoži ho máte zasadený?     Lubo
Rezistentní višně v České republice, 10.7.2020
Pan JG, je Morina rezistentná na moníliový úžeh? Robíte na nej na jar postreky?     F
Řez ovocných stromů, 2.3.2019
Nie je to práve najkrajší stromček. Bolo by treba vybrať budúce hlavné kostrové konáre a založiť tak základ koruny, ktorý tam zatiaľ akosi v tej spleti výhonkov absentuje. Na nasledujúcich fotkách máte schému ako to približne spraviť - neberte to... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 2.3.2019
Oprava: v mojom včerajšom príspevku na tomto vlákne má byť v predposlednej vete správne uvedené "...vzhľadom na sklon k PEHOVITOSTI..." (a nie chrastavitosti, samozrejme). Za chybu sa ospravedlňujem. IH
Šárka, nebo nedostatek prvků?, 2.3.2019
Na viacerých fotkách (nie všetkých) sú jednoznačne príznaky šárky. IH
Poškozené plody, 29.6.2018
96.82: Ochrana proti nosánikovi/zobonoske je asi dosť problematická. Možnosti Ste v podstate uviedli. Vhodné by bolo mať v sade hniezdiace sýkorky, to je ale málokde reálne. Mechanické sklepávanie/striasanie je možné len pri menších stromoch. Z... celý příspěvek >
Velkopavlovická, 29.6.2018
Mittwoch: Áno, bola to tak trochu provokácia, nech sa ozvú marhuľofili 😃. Práve dnes si bral odo mňa bratranec z horniakov (od Žiliny) 2 debničky marhúľ a keď som videl s akou úctou a bázňou ich nakladal do auta, až som sa zahanbil ako si my... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 31.5.2018 Obsahuje fotku
Asimina je tak trochu rebel a svoj latinský názov "triloba" - teda trojlaločná - s obľubou nerešpektuje. Na fotkách sú plody s počtom lalokov od 1 do 5. Viac ako 5-laločný plod som ešte nevidel (dá niekto foto 6- alebo viaclaločnej Asiminy?). Vďaka... celý příspěvek >
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 31.5.2018
Mimmo: V niektorých oblastiach Slovenska skutočne moruše nazývajú "maliny" (niekedy s prívlastkom stromové). Existuje dokonca názov "stromové jahody". Správne po slovensky je samozrejme "moruše". IH
Moruše - roub velkoplodé HK, Jičín, Nymburk, Ml.Boleslav, 31.5.2018
Čierne alebo biele? U mňa vyhrávajú čierne, pripadajú mi atraktívnejšie, šťavnatejšie aj chutnejšie. Ale... - viď foto 1,2. Zafarbenie rúk po zbere vždy vydrží niekoľko dní, občas sa stretnem so spýtavými pohľadmi ohľadom hygieny. Úroda sa ráta na... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 6.2.2018 Obsahuje fotku
Janík 1: Nezvládnutý povýsadbový rez. Nesprávne zapestované 2 poschodia. Na foto 1 je obrázok tejto chyby zo starej učebnice rezu, ktorý je analgický s Vaším stromčekom. To 1.poschodie (nižšie) je o rok staršie než 2.poschodie (vyššie). Možno si... celý příspěvek >
Jeanne d\' Arc, 13.10.2017
A aj rast tejto odrody zimnej hrušky je slabší ako Konferencia. Obidve sú na duli.     Jano
Jeanne d\' Arc, 13.10.2017
Zdravím pán Polehla Na vašich fotkách roubu Jeanne d' Arc sa mi zdá že táto odroda má menšie a tvarovo viac okrúhlejšie a kratšie listy. Je to tak? Ak máte aj Konferenciu tak mohli by ste prosím porovnať tvarovo listy týchto dvoch... celý příspěvek >
Doporucte prosim 4 druhy ceresni, 13.10.2017
Viem ze z dalsich odrod je tu znacne vychvalovana Kordia, tak by som asi zobral aj tu, Kordia patrí medzi najchutnejšie odrody ale zároveň patrí medzi odrody ktoré na jar dosť zmrzajú v kvete.     Jano
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 13.10.2017
Tento rok mi hrušky pomrzli v mrazivých májových-květnových nociach z 9-10.5 a potom 10-11.5. Boli pekne zakvitnuté. Mráz bol -4 stupne. To sa mi ešte nikdy nestalo, ak mi niečo pomrzlo tak to boli marhule alebo broskyne.     Jano
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika