Příspěvky uživatele - 234.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň Inka, 13.8.2020
Mam pravdepodobne Inku, ktoru mi predali z jukky ako Sunhaven. Sudiac podla miskovitych kvetov, aj male plody boli skor podlhovaste ako okruhle. Z asi 15 plodov po 2 krupobitiach a nieco poskodil aj obalovac, prezil jeden, ktory tesne pred dozretim... celý příspěvek >
Dozrávají meruňky ale hnijou, 12.7.2018
Jiří 1968, treba zmeniť podnož u Vehardy a skúsiť ju zasadiť znovu. Niekedy sa človek u podnože pomýli a zasadí stromek na zlej podnoži. Ja som tak urobil u Suncrestu keď som ho zasadil na B-VA2 do ťažkej ilovitej kyslejšej pôdy. Strepet dozrieva až... celý příspěvek >
Nepostříkal jsem stromky, 5.7.2018
Míla: Šarka je vírusová infekcia, pôvodcom je Plum-pox-virus (PPV). Žiadny postrek nepomôže, choroba je neliečiteľná. Z praktického hľadiska bude pre Vás dôležité, či Vaša slivka patrí medzi tzv. tolerantné. Ak áno, tak postihnuté sú len listy, ale... celý příspěvek >
Choroba paprik, 21.6.2018 Obsahuje fotku
Zdravim, poradte mi co chyba paprike, ked tvori taketo tmave flaky na plodoch
Ovocny strom v zeleninovem zahonku, 28.3.2018
94.226: Nevidím v tom problém. Kombinácia ovocné stromy a pod nimi zelenina nie je nič neprirodzené, netreba o tom zbytočne filozofovať. To čo je nutné zohľadniť sú svetelné a pôdne podmienky a samozrejme chemická ochrana stromov vo vzťahu k... celý příspěvek >
Florina, 22.2.2018 Obsahuje fotku
Florina - čo sa týka skladovateľnosti trochu nevyspytateľná odroda. Sú roky kedy zmúčnatie alebo nahníva už v januári, a sú roky kedy vydrží do leta. Tento rok sa (zatiaľ) zdá byť ten lepší prípad - plody vyzerajú teraz koncom februára výborne (foto... celý příspěvek >
Jonagold vs Jonathan, 22.2.2018 Obsahuje fotku
Jonagored a Jonathan vo februári. Jonagored (mutácia Jonagoldu) je na foto 1-3, Jonathan je na foto 4-6. Trvanlivosť Jonagoredu je slabšia než Jonathanu, ale zatiaľ sú plody v dobrom stave. Šťavnatosť je podobná, konzistenciu dužiny má tuhšiu... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 4.2.2018
Petr z H.: Nádorovitosť koreňov je spôsobená baktériou Agrobacterium tumefaciens. To sme tu napokon pred pár mesiacmi rozoberali. Faktom je, že toto je takmer vždy neželaný "darček" zo škôlky. Na druhej strane - tvrdenie že za neprosperovaním... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 18.9.2017
Tak to máte ešte mladý strom, tie moje rodili veľké jablká aj keď mali 20 rokov. Máte niekto starý strom Jonatánky zasadený viac ako 30 rokov?     Jano 
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 18.9.2017
Pán Hlavatý ako staré máte Jonatánky? Nezačali sa vám vplyvom veku stromu zmenšovať plody? Mne sa to deje už niekoľko rokov, plody sú každým rokom drobnejšie, sucho u nás moc nebýva ani v lete, kedysi asi pred 15 rokmi bývali plody omnoho väčšie.... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 27.5.2017
Asimina - (nie vždy)triloba. (foto). IH
Jak se jmenuje?, 27.5.2017
Je to zlatoň (česky zlatohlávek). Je ich viac druhov, najčastejší je zlatoň obyčajný. IH
Strepet, 22.2.2017
Strepet bude potom asi skôr vhodný na pálenie keďže by mal byť veľmi sladký.Je sladší ako Kioto?
Gabrovská se Bulharům povedla, 22.2.2017
Takže Gabrovskú opelí len odroda Stanley? Je tu niekto kto má dobrú úrodu na Gabrovskej a nemá opeľovača Stanley?
Strepet, 22.2.2017
Takže táto odroda bude asi menej vzrastná podobne ako je aj Bergeron a bude potrebovať asi silnejšie podnože pravda? V čom je Bergeron kvalitnejší? V chuti?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika