Příspěvky uživatele - 102.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nebezpečný Dolmar, 1.8.2018
Bezpečnosť je vždy na prvom mieste. Na druhej strane táto informácia vypovedá o tom že Dolmar aj napriek zlej situáciii dokáže osloviť a chrániť svojho zákazníka, ako jedinú prioritu ktorá dominuje nad všetkým predajom a ziskom. A to priznajme si... celý příspěvek >
Nebezpečný Dolmar, 1.8.2018
Slovenská obchodná inšpekcia (SOI) dnes v záujme ochrany spotrebiteľa zverejnila oznam od spoločnosti Makita. Tá žiada zákazníkov, ktorí si zakúpili reťazové píly Dolmar model PS6400, PS7300/PS7310 a PS7900/PS7910 vyrábané od roku 2015, aby ich... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 22.6.2018
Honda HRG 536 C8VY... zatial jedna obrovská spokojnosť, veľmi ĺahké štartovanie, dokáže to konečne aj dcéra, a kosačka chytá na prvé zatiahnutie. Systém odpínania otáčiek noža a zníženie otáčok kosačky pri vysýpaní koša je fantastický, teda manželka... celý příspěvek >
Teplá sekačka nejde nastartovat, 6.5.2018
Tieto problémy mali motory BS 650, u kosačiek TORO. Jediné čo trošku pomohlo bolo vymenenie fajky k sviečke. Predtým bola plechová potom som dal čisto gumovú. Samozrejme v Moutfielde povymienali u novej kosačky filter, sviečku,a všetko predražene... celý příspěvek >
Sekačky Honda HRZ 536 C1 TDEA / HRG 465 C2 SDE, 1.5.2018
Aby som nehovoril iba klady poviem aj mínusi. Uchytenie koša sa musí pred založením koša niekedy očistiť, dostáva sa tam pokosená tráva. Kosačka je samo o sebe celkovo dosť tažká. Na pohon tými motílikmi si musíte zvyknúť, stará kosačka... celý příspěvek >
Sekačky Honda HRZ 536 C1 TDEA / HRG 465 C2 SDE, 30.4.2018
Vlastním pár mesiacov Honda HRG 536 C8VY, no kosil som snou asi 5 raz. Zatial jedna obrovská spokojnosť a radosť, je to prvá kosačka ktorá mi dokáže nabiť kôš úplne doplna. Dnes som kosil trávu asi 10 cm, hustú a mokrú ešte naspodku, po... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 17.2.2018
Kupoval som teraz tiež kosačku.Viem kúpil by som aj lacnú Čínu ale nemám tolko času aby som si mohol dovoliť kúpil Čínsku kosačku a stále vrtať sa v nej . Ja proste neverím značke ako Hecht, Fieldman,Sharks, Vega a vela iných sránd.Sám vlastním... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 17.2.2018
Pozeral som aj tú Stigu twin z dvojitým nožom, pretože bola tiež ako jedna z alternatív. No odradilo ma hlavne že Stigu Twinclip 50 SV H predávajú iba v Čechách a na Slovensku nie je v ponuke, ďalej založenie koša ku kosačke Twinclip ktoré je dosť... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 14.2.2018
Tak už je vymalované... kosačka je doma, a úplne iná ako som vyberal.Predajca ma namotal na kosačku Honda HRG 536 C8VY z motorom 160cc že ten motor je dostatočne výkonný  a z dvojitým nožom že nabije plný kôš. Namiesto Stigi ma prehovorili na... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 12.2.2018
Problém zo starým benzínom na jar poznám dôverne z motorom Tohatsu 5hp ktorý používam ku gumenému člnu na rybačku. Potom iba nadávajúc rozoberám karborátor, čistím ho a trisky prestrekujem wd čkom aby som ich očistil.Naštastie je to iba polhodina... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 11.2.2018
Takže trošíčka som sa posunul vpred zatial mám vybraté asi takto, všetky majú obsah 190cc cena cca do 600 eur... Ryobi RLM 5319 SMEB... subaru Vari MP1 554 WSVQ - H... honda STIGA COMBI 55 SVQH... honda  CUB CADET LM3... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 4.2.2018
Typ motora OHC, vzduchem chlazený, jednoválec, vertikální výstup hřídele Vŕtanie x Zdvih 68 x 52 mm Obsah valca 189 ml (ccm) Max. výkon 4,1 (5,5) / 3600 kW (HP) / ot-min Max. krútiaci moment 11,2 / 2500 Nm / ot-min
Silná kosačka... skúsenosti, 4.2.2018
V ponuke je aj silneší motor Ryobi RLM 5319 SMEB, celkom o nom uvažujem. Cena 560 eur čo by bolo OK.
Silná kosačka... skúsenosti, 3.2.2018
Našiel som dalšiu zaujímavú kosačku ryobi RLM5317,cena 500 eur ,174 cc a výkon 4,5 hp pri 3600 otáčkach.
Silná kosačka... skúsenosti, 3.2.2018
máte pravdu ten motor nebol intec ale quantum 60. 
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika