Příspěvky uživatele - 135.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odvažování postřiků - rady, 11.3.2018
ludia neblbnite. Ked ste investovali do zahrady, tak vas male vahy za 500kc urcite nezrujnuju
Svícení při pěstování sadby, 3.3.2018
Len poznamka... Biele svetlo ako ho vnimame je vzdy zmes RGB a vsetkeho mozneho medzitym. 
Modrý kal, 18.2.2018
podla mojich skusenosti (farbu vnimame zhruba pri absorbancii nad 0.1) a molarneho absorpcneho koef. Cu2+ (zdroj google) modry roztok vo vode obsahuje zhruba 1 g Cu/L. Pod tuto koncentraciu je modra farba tazko badatelna. Takze zafarbena palenka je... celý příspěvek >
Modrý kal, 16.2.2018
co su to za hluposti farbit nieco modrou skalicou, ked je len slabo modra v tuhej koncentrovanej forme. Po rozpusteni si poriadne modru farbu ani nevsimnete. Iba pri velkej koncentracii, ked je takyto roztok zaruceny jed. Kto by robil... celý příspěvek >
Modrý kal, 13.2.2018
jednu vec by som tu spomenul. Zistili ste modru zrazeninu pravdepodobne zasaditeho uhlicitanu mednateho. Otazka je, kolko je v destilate rozpustenej medi. Farba destilatu nie je argumentom, pretoze mednate zluceniny v roztoku davaju len... celý příspěvek >
Krmení ptáků, 7.2.2018
moze sa krmit suchym rohlikom? Ja mam strach, ze by som im mohol uskodit.
Rajčata 2018 - semena, 3.2.2018
Pri istom usili je mozne rozsirit neskodnu hubu, ako je napr v symbivite, co najviac po celej zahrade, resp co najviac okolo pestovanych rastlin. Okrem uzitku, ze dodava ziviny rastlinam, zabranuje aj rastu inych hub, aj tych patogennych.
Silná kosačka... skúsenosti, 3.2.2018
Neuvadzate co s tou kosacnou chcete robit, aku rozlohu, ako casto kosit,...alebo je to na plasenie vtakov? V tom pripade su tieto motory slabe.
Brambory odolné mandelince, 3.2.2018
Kdysi jsem si všiml, že nám zloděj vykopal jen jednu odrůdu. Možná byla méně odolná. sa na tom smejete. Ja poznam jednu pani, co kvoli zlodejom zacala pestovat odrodu rajcin, ktore zreli do zelenozltej farby. Na zlodejov to fungovalo na 100%.... celý příspěvek >
Brambory odolné mandelince, 3.2.2018
nechcelo sa im odchadzat z hostiny, kde im chutilo
Rajčata 2018 - semena, 3.2.2018
so zivymi fungicidmi to treba robit casto a postriekat celu zahradu, aj kopost a povrch okolo pestovanych rastlin.
Obnovení kvasu, 31.1.2018
..z trstinoveho sa nepribera, ma len 99.9% energie toho repneho. :-)
Rajčata na sušení, 31.1.2018
Mozno spravny recept nie je o tom ze nasiaknu olej. Skuste pohladat povodnu taliansku recepturu. Ani tie z lidla nemaju v sebe nasiaknuty olej i ked su v oleji.
Zahradní štěpkovač na břečťan, 31.1.2018
staci na trochu toho brectanu. Ale nie na brectan zo steny 30m x 3 m.
Zahradní štěpkovač na břečťan, 30.1.2018
valcovy s problemami. Optimalne riesenie nechat popinavku trochu vysusit. Inak sa vam bude tvorit kasa, lepit sa na valec a zapchavat priestor pred rezom. Budete to musiet casto cistit. Taketo makke rastliny su vyzva a skutocnym testom pre... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika