Příspěvky uživatele - 69.80

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako ju ostrihať?, 12.2.2018 Obsahuje fotku
A detailněji. Omlouvám se za náklon vlevo, ale pořád s tím vedu boj :)
Ako ju ostrihať?, 12.2.2018 Obsahuje fotku
Přihodím stejný dotaz. Loní jsem uzmul v zahradnictví poslední třešeň. Je to Summit na podnoži Colt. Problém je v tom, že třešním se mi u nás moc nedaří. Problém bude nejspíš v rukách a přes zimu jsem něco nastudoval, ale i tak bych potřeboval... celý příspěvek >
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.2.2018 Obsahuje fotku
Řez ovocných stromů a keřů od Grady.
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 3.2.2018
Zdravím, chtěl bych využít tohoto tématu a připojit dotaz. Mám druhým rokem vysazné tři jaderničky na A2, chci zapěstovat na vysokokmeny. Vůbec nevím co jsem loni dělal, ale mám z nich takové smetáčky. Nedokážu říct jestli to bylo střihem,... celý příspěvek >
Bříza, 12.1.2018
Stando, moc díky za tuhle radu! Zdenek
Pomoc se střihem, 24.12.2017 Obsahuje fotku
Poslední trochu mimo mísu, ale jde o slivoň TopTaste, asi tři roky po výsadbě. Obrázek bych rád otočil aspoň vpravo, ať si procvičíte krk, ale nejspíš bude zase otočený vlevo. Je to v podstatě to samé jako u dvou předchozích. Bez znalostí jsem... celý příspěvek >
Pomoc se střihem, 24.12.2017 Obsahuje fotku
Omlouvám se za předchozí pootočený obrázek, druhý bude asi stejný. Další je Topaz na semenáči po výsadbě, ještě nezastříhnutý. Jak jsem se dočetl, do tvaru vidlí. Znovu, jeden pryč a druhý snížit? Než jsem se začetl do odborné literatury, myslel... celý příspěvek >
Pomoc se střihem, 24.12.2017 Obsahuje fotku
Zdravím všechny potřeboval bych poradit se střihem dvou jabloní a jedné slivoně. Jde o tři stromy, ke kterým jsem se po vysazení ještě nedostal, stříhnul bez znalosti a jeden už jsem odepisoval, ale nakonec se nějak rozrostl První je jabloň,... celý příspěvek >
Banánovník - Musa, 3.8.2015
Dobrý den.Máte také ten banánovník musa sparkling?A jsou plody jedlé u tohoto druhu?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika