Příspěvky uživatele - 221.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulcovanie / Korene, 8.9.2018
Zdravim, Mam akurat 1-2 roky zalozeny sad ovocnych stromov... mulcujem... a vsimol som si ze dost jabloni mi pod mulcovacim material natahalo korene. Co s tym, mozem tieto korene odstranit? Alebo ich mam prekryt podov? U niektorych stromov som zistil... celý příspěvek >
Preco kvitne Williemsovka teraz z tohtorocneho prirastku?, 25.5.2018 Obsahuje fotku
Predom Vdaka za vysvetlenie. 
Kedy rezať, 10.3.2018
Co sa tyka marhuli, nektariniek, broskyni vysadenych na jesen... cakat az kym zacnu rasit alebo urobit rez este pred vyrasenim???
Vysadba Februar?, 7.3.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, Tak dnes som urobil povýsadbový rez. Topaz a Rubinola vyzerajú fajn, avšak Admiral po reze vyzerá takto... Toto asi dobre nebude???... :( Dik za pomoc. PL
Pomoc s rezom, 4.3.2018
Ďakujerm za rady. Tú knihu Štíhle vreteno mám... Každopádne nie som presvedčený, či do toho vretna ísť. Uvidím ako to nakoniec dopadne.:) Inak mám jednu slivku ktorú sa snažím v tvare plochej koruny, tak možno by sa to dalo aplikovať aj pri Viktórii.... celý příspěvek >
Pomoc s rezom, 2.3.2018 Obsahuje fotku
Slivka Kralovna Viktoria, podpnik VVA-1 Vyska rozkonarenia 90cm Slivku by som chcel zapestovat v tvare stihleho vretena, ten bocny obrast je vsak prilis silneho zvrastu tak neviem ci vobec ist do tohto tvaru, podla mojich vedomosti by som ho... celý příspěvek >
Máte už hotovy zimný rez?, 1.3.2018
Ďakujem za rady, tak ešte s rezom počkám nejaký ten týždeň. IH: Za gramatiku sa odpravedlňujem, ale písal som z mobilu a ten my tam hádzal slová..., samozrejme som to ani neskontroloval. :) :(
Máte už hotovy zimný rez?, 1.3.2018
Zdravím, Urobili ste už zimný rez jadrovin resp v povysadbovy rez stromov vysadených v jeseni? Ja som ho este nespravil a kedže mrazi už pomaly ustupujú mam otázku kedy je ten správny čas resp aké teploty sú už vhodne, resp aká nočné mrazi môžu... celý příspěvek >
Zivy plot, 3.2.2018
Pozdravujem vsetkych, Chcem na jar zalozit zivy oplot... Ruze popinave, Aronia, Muchovnik, Drien, Goji, Lieska.. Potrebujem 16m a prvy a posledny meter bude v polotieni.  Aky spon pre jednotlive dreviny a kolko drevin z uvedenych... celý příspěvek >
Vysadba Februar?, 2.2.2018
Tak dnes som ich vysadil. Dufam ze sa ujmu. 
Vysadba Februar?, 30.1.2018
ok takze zajra ich dam do vody na 24-48hod V Piatok zasadim...  alebo alternativa... este dnes do vody... na 24h a zajtra sadim...  Povysadbovy rez robim este teraz alebo to nechat na neskor? zaciatkom Marca?
Vysadba Februar?, 30.1.2018
No napisal som tu aby som si potvrdil svoju teoriu o tom ze sa to teraz sadit nema... Ale ako vidim tak zatial v tom nikto problem nevidi kedze uz by nemalo byt -20... takze asi to zasadim...  
Vysadba Februar?, 30.1.2018
no neviem, mam strach ze to nejako zmrzne este a ze sa to neujme. teraz som ich mam v nadobe s hlinou v zahradnom domceku / zateplenom, nieje tam pod nulov ale pri mraze -10 tam je okolo 0°C.  Tak sadit? aky postup? zajtra namocit na... celý příspěvek >
Vysadba Februar?, 30.1.2018
Zdravim, Kedze som sa rozhodol ze posadim este nejake dalsie stromy - jablone, tak som zohnal odrody ktore presne chcem, nieco v skolke v mojom okoli a nieco som musel kupit cez interner. Informoval som sa o dostupnosti odrod, akceptoval aj... celý příspěvek >
Degustace jablek Valašské Meziříčí, 19.1.2018
Ivan: Dik za odpoved. mam cca 25 oconych stromov a stale volne miesto... a to mam zahradu s domom 1 rok :) Mam aj hrusky, WIL 2x C+normal, lucaovu a konferenciu... na jar vysadim este jednu Wil cer alebo normal + clappovu - vsetko to bude v tvare... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika