Příspěvky uživatele - 168.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GCV 160 studený nejde nastartovat, 28.1.2018
Je to opravdu tak, lanko nedovře sytičovou klapku ani v krajní poloze. Při dotlačení klapky do zavřené polohy motor naskočí. Celé je to takové čínsky odfláknuté. Ve Vari se moc nepředvedli. Děkuji za rady, už to nějak dobastlím.
Honda GCV 160 studený nejde nastartovat, 27.1.2018
Mě to nestartuje ani na 30 zatáhnutí. Podívám se, co dělá sytičová klapka a zkusím přenastavit.
Honda GCV 160 studený nejde nastartovat, 27.1.2018
Zdravím, u sekačky Vari 590H s motorem Honda GCV 160 se objevil problém po opravě v servisu (nepravidelný chod, vyčištění karburátoru). Problém je, že sekačka přestala startovat. Když chci nastartovat, musím cmrndnout trochu benzinu do sání,... celý příspěvek >
Cider, 13.8.2014
Ako sa vyrába cider
Kamčatská borůvka - proč se jí nedaří?, 15.6.2014
Rostlinu mám 3. rokem. Přes dodržení doporučení na etiketě (stanoviště, půda,...) se nedařilo. Měla jsem obavy, že rostlina zahyne (ač i dle následně nastudovaných inf. bmělo být vše v pořádku). Nevydržela jsem, loni na podzim jsem ji přesadila na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika