Příspěvky uživatele - 143.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekologické nebo kompostovací WC, 27.3.2018
naháčkuji se a přidám dotaz: máte někdo ekologickou toaletu na bytě? Jak řešíte vývoz odpadu? uvažuju že bych během rekonstrukce koupelny rovnou pořídil něco víc ekologického ale asi si budu muset o ekologickém záchodu nechat zdá... napadl mě... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 26.1.2018
Zdravíčko jsem úplný začátečník a nevím moc kde se zeptat... dostala se mi do ruky hydroizolační folie od Mapei, úplně nová. Je to vhodná folie pro jezírko? Pokud ne, tak proč? Co hledat ve foliích a čemu se vyhnout? ťy specializované jsou strašlivě... celý příspěvek >
Zápach v bytě, 12.5.2017
Tak za prvé - psi nejsou lidi a nedělají nic naschvál.  Tohle řečeno - jak je fenka stará? Je z množky? Útulku? Jak často s ní chodíte? Jak odměňujete za správně vykonanou potřebu? A jak káráte za nehody? Říká se, že aktivní štěně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika