Příspěvky uživatele - 56.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sáčky na hrozno, 25.4.2019
50ks..
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 6.2.2018 Obsahuje fotku
díky moc za reakce, bohužel jsem si je přečetl pozdě, nicméně o víkendu jsem začal, ale mám to v chladnější místnosti, tak to asi chvíli zabere, takže snad se mi to podaří do května nějak udržet a v květnu nebudou mrazíky. tom
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 25.1.2018
díky za odpověď, řízky už mám, mám je ve sklepě, ale šlo mi spíše o to, jak dlouho to při této metodě trvá než se zakoření, abych je mohl v květnu zasadit :-) špatně jsem se vyjádřil 
Peničkova metóda zakoreňovania viniča, 24.1.2018
zdravím, technický dotaz, nepovedlo se mi to najít, takže, kdy je nejlepší začít zkoušet zakořenit řízek v RW? Leden, únor? tak abych mohl vysadit +- v květnu. - obývák kolem 20 st dostatek světla Díky Tom
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 10.8.2017
škoda, že můžu u degustace sloužit "jen" ovocným vínem... loňský frontenac se moc nevyvedl...:/ jinak bych se hned zůčastnil  :-) ale spíše zatím jako pozorovatel sbírající zkušenosti co se týče pěstování révy... Tom
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 24.5.2017 Obsahuje fotku
ahoj pánové, poraďte mi. Zasadil jsem 5 sazenic solarisu a mám ten pocit, že mi většina výhonků roste z podnože a nikoli z roubu (až na asi jeden).. je moje domněnka správná? :( 
Zárodek květu, 29.4.2017
Tak tomu říkám husté přirovnání! :D
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 27.4.2017
Já už těch 5 hlav solarisu nakonec zasadil... nějak mi to nedalo... ale jsou hezky celé komplet zahrnuté, mají hezké hrobečky, které na začátku léta odkryju. A mám už domluveno, že to rozšířím a uberu brambor, takže bych pak měl mít cca 25-30hlav :)... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 21.4.2017
Zdravím, jsem z Třince, ale v Hrádku u tchána jsem "dostal" kousek políčka, kde jsem teď postavil tři sloupky, natáhl dráty a přesadil dvě relativně mladé hlavy Jubilejnyj Novgorod a Iza zaliwska (vypadá to, že přesazení přežily) +  vloni tchán... celý příspěvek >
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 21.4.2017
Mám takové tušení, že už asi vím od koho má tchán v Hrádku tyhle odrůdy.. Jubilejnyj Novgorod, Iza Zaliwska, Arkadia, Viktoria, Baltica, Frontenac nebo třeba Glenora... i ten Nýdek by odpovídal :-)  víceméně po jednom kousku... Novgorod vloni... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika